قیمت کیت تعویض باطری اپل چه قیمت است | ارزان کردن کیت تعویض باطری آیفون توسط iFixit

قیمت کیت تعویض باطری اپل چه قیمت است | ارزان کردن کیت تعویض باطری آیفون توسط iFixit
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/18

ممکن است شنیده باشید که اپل برای کاهش سرعت آیفون عذرخواهی کرده و به عنوان یک نشانه عذرخواهی، اعلام کرده است که اپل قیمت باتری های گارانتی تعویضی خود را به 29 دلار کاهش خواهند داد که با تخفیف 50 دلاری این محصول از قیمت 79 دلار بدست امده است

 انتظار میرود این برنامه در سال 2018 شروع شود، اما خبر خوب این است که این موضوع آنقدرها هم طول نمی کشد و اگر نمی توانید برای آنصبر نمایید خوشحال خواهید شد که متوجه شوید iFixit اعلام کرده است که آنها می خواهند قیمت کیت های جایگزین آی فون DIY خود را به 29 دلار و یا حتی کمتر از آن تغییر دهند. برای کسانی که با این کیت ها آشنا نیستند، اساسا آنها تمام ابزار لازم را برای باز کردن آی فون و جایگزین نمودن باتری را خواهند داشت.

کیت جایگزینی باتری آیفون گوشی هایی را از آی فون 7، 7 پلاس، 6s، 6s plus 6، 6 plus، SE، 5، 5c، 5 و 4s را پوشش می دهد که بدین معنی است که حتی اگر آیفون 4 را در اطراف ، با استفاده از این کیت می توانید باتری را جایگزین کنید. این کمی بهتر از پیشنهاد اپل است که تنها آیفون 6 یا بالاتر را پوشش می دهد، اما تنها نکته این است که شما باید آن را انجام دهید.

با این حال، iFixit می گوید که مزایای استفاده از آن برای خودتان وجود داردو آن هم این است که خودتان این کار را انجام دهید. مثلا راحت تر است زیرا شما مجبور نیستید منتظر بمانید تا کسی باتری شما را جایگزین خود کند. آنها همچنین می گویند که برای مشتریان ما این موضوع سرگرم کننده تر و جالب تر است و همچنین برای حفظ حریم خصوصی گزینه ای بدون نقص است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 57405

نظرات کاربران

*