قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ | نحوه مصرف قهوه سبز

قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ | نحوه مصرف قهوه سبز
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/11/14

قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ یکی از مهم ترین مسائلی که باید برای مصرف قهوه سبز به آن دقت کنیم ، چگونگی مصرف قهوه سبز است.افراد زیادی هستند که همیشه سوال های در ذهنشان است مانند قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ چه زمانی قهوه ی سبز را مصرف کنیم؟ طول مدت مصرف قهوه سبز چه میزان است؟

طریقه مصرف قهوه سبز

قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ اگر می خواهید قهوه سبز را مصرف کنید باید به طریقه درست کردن آن دقت کنید :

قهوه سبز

یک فنجان آب جوش آماده کنید و یک قاشق چایخوری پودرقهوه سبز فرآوری شده را در درون آب حل نمایید می توانید اینکار را با کمی عسل یا زعفران همراه کنید.بعد از گذشت 5 دقیقه قهوه سبزتان را میل کنید.  قهوه سبز را حدود پانزده دقیقه قبل از صبحانه و ناهار مصرف کنید.

باید دقت کنید حتما قهوه سبز را مطابق طریقه مصرف قهوه سبز درست کنید و در مصرف آن زیاده روی نکنید. عده ی فکر می کنند که هر چه بیشتر بخورند می توانند سریع تر لاغر شوند ولی این چنین نیست و مصرف زیاده تر از سه بار در روز قهوه سبز نمی تواند سبب سرعت بخشیدن به کاهش وزن شود.

قهوه سبز را چگونه بخوریم؟ امروزه دستگاههای قهوه سازی ساخته شده اند که می توانند در روند آماده شدن قهوه به شما کمک کنند. شما می توانید پودر قهوه سبز را مثل قهوه های معمولی بجوشانید و با دستگاه آن را آماده کنید اما توصیه ما به شما این است که از روش فوق برای اماده کردن قهوه استفاده کنید تا بتوانید تاثیر بهتری از قهوه سبز را تجربه کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 633
تعداد کل نظرات : 19
تعداد کل آرا: 419
تعداد کل بازدیدها: 192520

نظرات کاربران

*