قابلیت جدید TiVo در رد کردن تبلیغات

قابلیت جدید TiVo در رد کردن تبلیغات
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/15

بیایید با آن روبرو شویم، هیچ کس واقعا دوست ندارد که به تماشای آگهی های بازرگانی بپردازد، به خصوص اگر به این معنی است که آنها در حالی که تماشای نمایش تلویزیونی مورد علاقه خود را متوقف می کنند. در حال حاضر یکی از ویژگی های TiVo SkipMode آن است که کاربران می توانند از طریق تبلیغات تبلیغاتی سریعا به جلو بروند، اگر آنها ترجیح می دهند آنها را تماشا نکنند، اما هنوز نیاز به ورودی در پایان کاربر است.

با این حال بر اساس گزارش Zatz Not Funny که به زودی ممکن است تغییر کند، به این دلیل که یک کارمند TiVo در فیس بوک پست دریافت کرده است که تأیید کرد که ویژگی جدید جست و جوی خودکار به زودی بروز خواهد شد. این انتشار پس از آن با منبع آنها همراه بود که همچنین تأیید کرد که این ویژگی در حقیقت در آثار است.

این انتظار می رود که به صورت یک بروزرسانی نرم افزاری در جایی که کاربران با DVR به روزرسانی می شوند مطرح شود که آیا می خواهند این ویژگی را فعال کنند یا خیر. هنگامی که این ویژگی فعال شده است، هر بار که یک بازرگانی باز می شود، یک نماد "skip in progress" کوچک نمایش داده می شود و بعد از آن یک کوئیز نمایش داده می شود، پس بعد از آن باید تجاری را به طور کامل پرش کرد.

با این حال، این ویژگی می تواند تا حدودی محدود باشد، زیرا ممکن است فقط به ضبط های نشان می دهد که نخستین بار نشان می دهد که آگهی های بازرگانی آنها مشخص شده است، شبیه نحوه عملکرد Netflix Skip Recap و Skip Intro، اما هنوز هم باید مفید باشد. هیچ کلمه ای در مورد اینکه انتظار می رود که این ویژگی برای کاربران TiVo شروع شود، اما شما ممکن است بخواهید از آن چشم پوشی کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 496
تعداد کل بازدیدها: 250675

نظرات کاربران

*