قابلیت جدید واتس اپ برای استیکر | جستجوی استیکر برای واتس اپ جدید

قابلیت جدید واتس اپ برای استیکر | جستجوی استیکر برای واتس اپ جدید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/08/22

واتس اپ در حال بروزرسانی اپلیکیشن خود و هر چه محبوب تر نمودن خود در میان طرفدارانش است. یکی از قابلیت های جدید که اپلیکیشن واتس اپ به ما ارائه می کند سرچ کردن به منظور یافتن استیکرهای مناسب است. بر اساس گزارش  WABetaInfo به نظر می رسد که ویژگی اپلیکیشن به زودی برای اندروید قابل دسرستی باشد و این قابلیت بتواند بر اساس کلمات کلیدی و واژه های که در قسمت سرچ استفاده می شود استیکر مناسب شما را یافته و برای شما بیاورد.


در حال حاضر قابلیت استیکر برای واتس اپ بسیار ساده و ابتدایی است. کاربران به یک دسته از بسته های برچسب داده می شوند، و در هر بسته انواع برچسب برای انتخاب وجود دارد. با این حال با قابلیت جستجو، ما تصور می کنیم که کاربران قادر خواهند بود انواع خاصی از برچسب ها مانند مواردی که برای خنده هستند را جستجو کنند، کسانی که بیان عصبانیت، عبارات گرسنه، عشق و غیره را نشان می دهند.

در حال حاضر ویژگی های برچسب برای WhatsApp، مسلما پایه و اساس است. برنامه هایی مانند LINE در پیاده سازی برچسب های خود به مراتب پیشرفته تر هستند، که کاربران می توانند بر اساس کلمات تایپ شده تایپ کنند و بتوانند برچسب هایی را که برای کلمه ای که تایپ می کنند مناسب نشان دهند (مثلا تایپ کردن "تولدت مبارک" برچسب های مربوط به تولد مختلف را بکشید).
به نظر می رسد گوگل چیزی شبیه به GIF ها را اجرا می کند، جایی که از طریق استفاده از AI، برنامه Gboard keyboard Gwill را به کاربران پیشنهاد می کند. ما انتظار داریم که قابلیت استفاده از برچسب در WhatsApp در آینده  بهبود یابد، اما در حال حاضر هنوز هم نوع معمولی قبلی است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 26
تعداد کل آرا: 575
تعداد کل بازدیدها: 319069

نظرات کاربران

*