فیلم: 10 موضوعی که هرگز نباید در اینترنت جستجو کنید!

فیلم: 10 موضوعی که هرگز نباید در اینترنت جستجو کنید!

آیا شما هم از طرفداران پروپا قرص جستجو در اینترنت و وبگردی (web surfing) هستید. اگر جوابتان مثبت است، خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.

موضوعات خطرناکی هستند که جستجو کردن در مورد آن ها می تواند به ضرر شما باشد و به روحیه شما آسیب وارد کند.

در این مقاله می خواهیم در مورد این موضوعات صحبت کنیم.

در فیلمی که در این مطلب برای شما قرار داده ایم به این موضوعات پرداخته شده است. به دلیل انکه فیلم به زبان انگلیسی است، توضیحاتی در مورد آن برای شما در ادامه ارائه داده ایم.

10 موضوعی که هرگز نباید در موردشان در اینترنت جستجو کنید:

شماره 10

علائم بیماری: اگر فکر می کنید علائم بیماری خاصی را دارید، هرگز در اینترنت در مورد آن جستجو نکنید. فردی که در فیلم صحبت می کند، توضیح می دهد که چندین سال پیش کک و مک هایی که بر روی پوست خود می دید، فکرش را مشغول کرده بود. پس از آنکه در اینترنت در موردآنها جستجو کرد، اینترنت به او گفت که سرطان پوست دارد!! اما پس از آن مشخص شد این کک و مک ها به این دلیل است که او اهل اسکاتلند است!

شماره 9

زمان مرگ ! اگر شما در اینترنت کلمات "زمان مرگ" (Death Clock) را جستجو کنید، سایت هایی هستند که بر اساس اطلاعاتی که از شما در مورد سن، قد، وزن و میزان سیگار کشیدنتان می گیرند، به شما زمان دقیق مرگتان را می گویند. این کار عوارض بسیار بدی بر روحیه شما خواهد گذاشت. هرگز این موضوع را گوگل نکنید

شماره 8

ریه های سیگاری: جستجو در مورد این مسئله و دیدن عکس هایی که مربوط به این مسئله می باشد، می تواند بسیار آزار دهنده و ناراحت کننده  باشد.

شماره 7

حمله ی ساس: تصاویر مربوط به این موضوع اثر بسیاری تخریبی بر ذهن شما می گذارد.

شماره 6

شرع انیمیشن UP : این موضوع  مردم کشور ما خیلی محسوس و قابل درک نیست زیرا بسیاری از ما این انیمیشن را ندیده ایم. 5 دقیقه اول این انیمیشن بسیار ناراحت کننده است. به همین خاطر جستجو در مورد آن توصیه نمی شود.

شماره 5

بیماری های پوستی: این موضوع نیز می تواند بسیار آزار دهنده باشد و ذهن شما را اذیت کند.

شماره 4

خرچنگ ها: اگر پس از کلمه خرچنگ ها  (Crabs)، سه حرف STD را اضافه کنید، نوعی از خرچنگ را به شما نشان می دهد که شکل بسیار بدی دارد و نیش آن می تواند باعث خراشیدگی پوست و اختلال در فعالیت های پوستی می شود.

شماره 3

سلاخ خانه حیوانات: با جسجو کردن این موضوع، صحنه هایی از سلاخی شدن و شکنجه حیوانات را مشاهده خواهید کرد که بسیار آزار دهنده است. پس از جستجوی این موضوع ممکن است گیاه خوار شوید.

شماره 2

سرطان: در حالت عادی اگر این کلمه (Cancer) را جستجو کنید، گوگل پاپ آپ های خوبی مانند آگاهی از سرطان پستان برای شما می آورد اما اگر کلمات علائم سرطان را جستجو کنید، یک لیست عریض و طویل از علائم را مشاهده خواهید کرد که برخی از آن ها در بین مردم بسیار رایج هستند و هر کسی ممکن است آنها را داشته باشد. اما برای تشخیص بیماری تنها باید به دکتر مراجعه کنید.

شماره 1

اولین لحظه تولد: این جستجو به خصوص برای زن هایی که باردارند، می تواند بسیار وحشتناک باشد و باعث شود آن ها ترس عجیبی در مورد زایمان حس کنند. Google کردن موضوع ممکن است شما را در بچه دار شدن دچار تردید کند

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.7
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 588
تعداد کل نظرات : 416
تعداد کل آرا: 2920
تعداد کل بازدیدها: 270542


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)