فیلم: روش های آموزش کودکان توسط داعشی ها؟ داعشی ها کجا و چگونه آموزش می بینند؟

فیلم: روش های آموزش کودکان توسط داعشی ها؟ داعشی ها کجا و چگونه آموزش می بینند؟

همانطور که می دانید، گروه تروریسی و تکفیری داعش که بخش های گسترده ای را در کشورهای سوریه و عراق در تصرف خود برای چندین سال داشتند و در بسیاری از کشورهای جهان نفوذ دارند،‌ قطعا با آموزش توسط افرادی خبره که در زمینه عملیات های تروریسی و جنگی متخصص هستند اقدام به چنین اعمال تروریسی دلخراش می کنند. حال سوال این است که این داعشی ها که بعضا کودکان را نیز در سلطه و تحت آموزش خود دارند،‌ آموزش های خود را کجا و چگونه می بینند. در ادامه و در فیلم زیر نحوه و چگونه آموزش دادن به داعشی ها به خوبی توضیح و نشان داده می شود.

درخصوص اینکه تروریست های داعشی کجا و توسط چه کسانی آموزش داده می شوند،‌ بطور رسمی و دقیق اطلاعاتی در دست نیست،‌ اما آنچه واضح و مسلم است و در فیلم آموزش به کودکان داعشی در زیر نشان داده می شود،‌ کودکان داعشی و نیروهای داعش توسط افرادی که در زمینه کارهای اطلاعاتی، امنیتی و عملیات های جنگی و تروریستی تبحر،‌ تخصص و تجربه دارند، آموزش داده می شوند که مشخص است که تعداد کمی از کشورهای دنیا هم توانایی مالی و هم تجربه و تجهیزات مختص به آموزش برای عملیات های جنگی،‌ امنیتی و تروریستی را دارند.

درخصوص مکان آموزش نیروهای داعش نیز صریحا اطلاعاتی منتشر نشده است و اساسا آنها با شستشوی مغزی کودکان را در کشورهای تحت نفوذ خود مانند عراق و سوریه آموزش می دهند. اما برخی از خبرگزاری از فعالیت های آموزش داعش در کشورهای دیگر مانند یمن اطلاع داده اند. برای مثال در چند ماه گذشته بخش رسانه ای داعش خود تصاویری از آموزش و اردوگاه آموزش نظامی خود در جنوب و شرق یمن منتشر کرده است.

ضمنا یادآور می شوم که نیروهای داعش تنها از کشورهای مسلمان و منطقه خاورمیانه نیستند و تندروهای مذهبی سنی در تمام اقسی نقاط دنیا نیرو برای آموزش جذب می کنند برای مثال شبکه العالم گزارشی از فرار کردن دو خواهر سومالیایی از انگلستان برای ازدواج با داعشی ها و آموزش دیدن توسط آنها به سوریه داده است.

فیلم زیر نحوه آموزش دادن به کودکان توسط داعشی ها را نشان می دهد:

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 175
تعداد کل آرا: 2650
تعداد کل بازدیدها: 669327


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)