فیلم: بهترین و سریع ترین مرورگرهای اینترنت در اندروید کدامند؟

فیلم: بهترین و سریع ترین مرورگرهای اینترنت در اندروید کدامند؟

برای کسانی که اصطلاحا خوره ی اینترنت و وبگردی (web surfing) هستند، سرعت فاکتور بسیار مهمی محسوب می شود. یکی از عواملی که می توانند به سرعت وبگردی و اینترنت شما کمک کنند، انتخاب مرورگرهای (browsers)  مناسب می باشد. در این مطلب قصد داریم در مورد بهترین و سریعترین مرورگر های اینترنت در گوشی های اندروید صحبت کنیم.

 

با همراه باشید. شش مورد از بهترین مرورگرهای اینترنت در اندروید را در فیلم آموزشی زیر برای شما در نظر گرفته ایم.

شماره 1

Google Chrome: مرورگر خود گوگل که با استفاده از آن می توانید کارهای زیادی انجام دهید و از سریع ترین مرورگرها در اندروید به حساب می آید.

شماره 2

Firefox: این مرورگر هم از سرعت بسیار خوبی برخوردار است و دارای فیچر های زیادی نیز می باشد. میلیون نسخه از این مرورگر دانلود شده و بسیار محبوب می باشد.

شماره 3

Dolphin: این مرورگر در کشور ما کمتر شناخته شده است اما از ویژگی های خوبی برخوردار است و سرعت بالای دارد. آن را امتحان کنید! مرورگر دلفین سرعت بسیار بالایی دارد.

شماره 4

Opera: اپرا یکی از سریع ترین مرورگر ها در اندروید می باشد. توانایی ترجمه صفحات و زوم کردن از ویژگی های اپرا می باشد.

شماره 5

Puffin: این مرورگر اندرویدی نیز در کشور ما کمتر شناخته شده است. تمرکز اصلی این مرورگر بر روی سرعت می باشد و امنیت بیشتری نیز دارد.

شماره 6

Mercury: این مرورگر در ابتدا در سیستم عامل ios محبوب بود و پس از مدتی برای نسخه ی اندروید آن نیز به بازار عرضه شد. از ویژگی های این مرورگر می توان به قابلیت مسدود کردن تبلیغات و حالت شب اتوماتیک، اشاره کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 588
تعداد کل نظرات : 416
تعداد کل آرا: 2920
تعداد کل بازدیدها: 270542


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)