فیلم X-Men جدید فعلا ساخته نمی شود | منتظر فیلم مردان ایکس نباشید

فیلم X-Men جدید فعلا ساخته نمی شود | منتظر فیلم مردان ایکس نباشید
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

با به دست آوردن دیزنی از فاکس به پایان رسید، به این معنی است که حق فرنچایز X-Men به Marvel بازگشت. بنابراین سوال بزرگ این است، هنگامی که مارول X-Men را به جهان سیاره مروول (MCU) می کشد؟ ما می دانیم که این تقریبا یک تضمین است، و این فقط موضوع زمان است.

متأسفانه، به نظر می رسد که طرفداران می توانند منتظر بمانند. این بر اساس یک گزارش از io9 است که با سخنرانی کوین فیگه، رئيس جمهور مارول استودیو صحبت کرد، که تأیید کرد که مردان ایکس بخشی از MCU هستند، اما طرفداران احتمالا باید مدت زیادی طول بکشد، زیرا Marvel در حال حاضر برنامه هایی دارد که آنها پیش از اتمام اجاره در حال توسعه بودند.

با توجه به Feige، "این یک مدتی است. این همه تنها آغاز و برنامه پنج ساله ای است که ما در حال کار بر روی آن هستیم، ما پیش از هر چیزی که قرار بود تنظیم می شدیم. بنابراین واقعا برای ما بسیار بیشتر است، در مورد جزئیات زمانی و مکانی [X-Men ها] به نظر می رسد و فقط فاکتور راحتی و اینکه چقدر خوب است که آنها در خانه هستند. همه آنها برگشتند اما زمان بسیار طولانی خواهد بود. "

اخیرا Feige همچنین اعلام کرد که این شرکت پس از انتشار Spider-Man: Far From Home که در حال حاضر در ماه جولای تنظیم شده است، برنامه های خود را برای Phase 4 MCU اعلام خواهد کرد. جالب خواهد بود ببینید چه فیلم ها می توانند فاز 4 را تشکیل دهند، هرچند ما بر اساس چند دنباله ای متقاعد شده ایم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 12
تعداد کل آرا: 66
تعداد کل بازدیدها: 46903

نظرات کاربران

*