فیلم معرفی 10 وب سایت جالب که فکر نمی کنید وجود داشته باشند!

فیلم معرفی 10 وب سایت جالب که فکر نمی کنید وجود داشته باشند!
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/02/29

دراین مقاله و فیلم سعی داریم شما را با 10 وب سایت (Web Site) جالب و سرگرم کننده و البته عجیب دنیای اینترنت که شاید حتی به فکرتان هم خطور نکند چنین سایت هایی وجود داشته باشند، بپردازیم. در این وبسایت های عجیب شما می توانید کارهای جالب و عجیبی انجام دهید. در ادامه مطلب با ماه همراه باشید.

این 10 وب سایت به عنوان خلاقانه ترین وب سایت ها در سال 2015 شناخته شدند.

شماره 1

Ten Minutes Mail: در مقاله چگونه ایمیل موقت بسازیم با این سایت آشنا شدیم. این وب سایت یک ایمیل موقت که تنها 10 دقیقه می توان از آن استفاده کرد در اختیار شما قرار می دهد.

شماره 2

Fake Name Generator: در این سایت می توانید یک هویت جدید برای خود درست کنید، جنسیت خود، اسمتان و یا هرچیز دیگری را نیز تغییر دهید. فراموش نکنید این سایت تنها برای تفریح است.

شماره 3

Madeon’s Adventure Machine: در این سایت می تواند یک قطعه موسیقی الکترونیک آنلاین برای خود درست کنید

شماره 4

Camel Camel Camel: این سایت می تواند مشخصات مربوط به قیمت محصولی که می خواهید به صورت اینترنتی بخرید را در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال به سایت آمازون بروید (Amazon) و لینک مربوط به محصول مورد نظر خود را کپی کنید و سپس به این سایت بیاید و لینک را در قسمت مربوط کپی کنید و بعد اطلاعات محصول را مشاهده خواهید کرد.

شماره 5

Hackertyper: اگر می خواهید سر به سر دوستانتان بگذارید تا فکر کنند شما یک هکر حرفه ای هستید می توانید از این سایت استفاده کنید.

شماره 6

Mt. Everest in 3D: این سایت بسیار جالب می باشد و با استفاده از ان می توانید که تور مجازی آنلاین به قله اورست داشته باشید و آن را از خانه خود فتح کنید!

شماره 7

Down for Everyone or Just Me: زمانی که یک وب سایت بالا نمی آید و در دسترس نیست، این وب سایت به شما کمک می کند بفهید که آیا این سایت تنها برای شما در دسترس نیست  یا به طور کلی از کار افتاده. تنها کافی است نام سایتی که بالا نمی آید را در کادر مربوط بنویسید. در اینجا ما نام سایت آمازون را می نویسیم و میبینیم که این سایت مشکلی ندارد.

شماره 8

Account Killer: این وب سایت تمام حساب هایی (Account) که شما در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی دارید را یکجا به شما نشان می دهد.

شماره 9

Project Alexandria : این سایت برای پیدا کردن کتاب، بسیار مفید می باشد. تنها کافی است نام نویسند و نام کتاب را داخل باکس مربوط بنویسید. این وب سایت 5 پیشنهاد دیگر که مربوط به کتابی که شما جستجو کرده اید را نیز به شما می دهد.

شماره 10

A Good Movie to Watch: اگر به دنبال دیدن یک فیلم هستید و نمی دانید که چه فیلمی را انتخاب کنید، این سایت می تواند به شما کمک کند.

این 10 وب سایت جالب می توانند شما را سرگرم کنند و خدماتی هیجان انگیزی را به شما ارائه دهند. فیلم وب سایت های جالب و خلاقانه را در زیر مشاهده کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.7
مجموع آرا: 6

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 854
تعداد کل آرا: 5639
تعداد کل بازدیدها: 1756368

نظرات کاربران

*