فیلم دوربین مخفی خودکشی یک مسلمان آمریکایی

فیلم دوربین مخفی خودکشی یک مسلمان آمریکایی

در مطلب فیلم دوربین مخفی و آزمایش اجتماعی خودکشی در خصوص مسئله بی تفاوتی اجتماعی(social indifference) و واکنش افراد نسبت به خودکشی(Suicide) کسی که به دلیل مشکلات مالی و شرایط سخت زندگی می خواهد خودکشی کند، توضیح داده شد و فیلم آن را مشاهده کردید. در ویدئو زیر شما شاهد آزمایش اجتماعی(social experiment) مشابهی هستید که در آن با استفاده از دوربین مخفی(hidden camera) آزمایشگر سعی دارد که واکنش مردم امریکا به خودکشی یک فرد مسلمان والبته عرب را نشان دهد.

خوشبختانه در این آزمایش اجتماعی نیز واکنش غالب افراد نسبت به فردی که به دلیل مسئله اسلام هراسی و تبلیغات ضد اسلام  و ضد مسلمانان که در جامعه غرب و بویژه آمریکا وجود دارد، می خواهد خودکشی کند، مثبت بوده و سعی در جلوگیری از خودکشی این فرد مسلمان دارند.

نکته قابل تامل و تفکری که مردم جامعه امریکا به این فرد عرب مسلمان می گویند این است که شما باید نسبت به هجمه ها و تبلیغات رسانه ای ضد اسلامی بی توجه باشید و سعی کنید که مسیر واقعی و درست زندگی خود را طی کنید و دستورات اسلام و دین خود را پیروی کنید. یکی از افراد حاضر در این دوربین مخفی که یک خانم است جمله جالبی را بیان کرد: تصور نکنید که بعد از مرگ نیز زندگی خوبی خواهید داشت، چون در این دنیا خودکشی کرده اید. این دقیقا تعبیری از تعالیم اسلامی و قرآنی ما درخصوص مسئله زندگی و خودکشی است.

توصیه می شود فیلم دوربین مخفی و آزمایش اجتماعی خودکشی یک فرد مسلمان را در زیر تماشا نمایید تا دقیق تر و بیشتر با دیدگاه این افراد نسبت به مسلمانان، اسلام و انسان آشنا شوید:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 675
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)