فیلم جاذبه های گردشگری جدید و دیده نشده دبی

فیلم جاذبه های گردشگری جدید و دیده نشده دبی

بسیاری از ما دوبی(Dubai) را به عنوان یک مرکز تجاری که مملو از آسمان خراش ها، مجتمع های تجاری، مراکز خرید، بزرگراه ها و مراکز تفریحی مدرن است می شناسیم و چنین تصویری از این شهر امارات متحده عربی(UAE) داریم. اما جالب است که بدانید شهر دبی وجه یا روی دیگری نیز دارد که به دبی قدیم(Old Dubai) مشهور است. در فیلم زیر، همانطور که مشاهده خواهید کرد گردشگران دبی به قسمت قدیمی دبی رفته و بازارهای سنتی و جاذبه های گردشگری قدیمی و سنتی این شهر را به تصویر کشیده اند.

علی رغم اینکه این شهر به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی و به نوعی گلوگاه و کانال ارتباطی بین بسیاری از کشورهای منطقه و جهان است، اما این شهر در قدیم یک شهر کوچک بوده است که هم اکنون از دبی امروزی منفک شده و مغفول مانده و بسیاری از کسانیکه به کشور امارات و شهر دبی سفر می کنند، ممکن است از این مکان های تاریخی و قدیمی دبی و جاذبه های توریستی، تجاری و تفریحی آن آگاهی نداشته باشند. جالب است که شما می توانید با مترو به این قسمت از دبی نیز سفر کنید و از مکان های تاریخی، تفریحی و تجاری نادیده شده دبی قدیم بازدید نمایید.

نکته جالب در این ویدئو که این گردشگران به آن اشاره می کنند که فروشندگان بازارهای سنتی دبی قدیم بسیار سعی در جذب و ترغیب به خرید کردن می کنند و این نشان دهنده فاصله طبقاتی و نیاز آنها به فروش و کسب درآمد و خرجی روزمره شان است.

حتما ویدئو مربوط به جاذبه های گردشگری، تجاری و تفریحی دبی قدیم را در زیر تماشا کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 294
تعداد کل نظرات : 142
تعداد کل آرا: 1264
تعداد کل بازدیدها: 177845


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)