فیلم بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن های اندروید

فیلم بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن های اندروید

کاربران گوشی های اندروید امروزه، لحظه به لحظه در حال افزایش هستند و استفاده از اپلیکیشن های اندروید امروزه، بسیار باب است. در این مطلب سعی داریم با 10 مورد از محبوب ترین برنامه ها و اپلیکیشن های کاربردی اندروید آشنا شویم.

لیست پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن ها و برنامه های اندروید به شکل زیر می باشد.

 

در فیلمی که برای شما قرار داده ایم لیست برترین اپلیکیشن های اندروید را با هم مشاهده خواهیم کرد.

همانطور که در فیلم مشاهده کردید این اپ ها:

شماره 10

Touchretouch: با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اشیائی که در عکس ها است و اضافی می باشند و شما نمی خواهید در عکس باشند را حذف کنید. این اپلیکیشن رایگان نیست

شماره 9

Frame: این اپلیکیش حاوی تعداد زیادی تصویر زمینه می باشد و شما همچنین می توانید تصاویر زمینه ی دیگر را نیز دانلود کنید. این برنامه رایگان است

شماره 8

Swappa: این اپلیکیشن یک بازار بزرگ برای خرید و فروش گوشی موبایل می باشد. این اپ رایگان است.

شماره 7

Paper Planes: این اپلیکیشن رایگان است و یک اپ بسیار ساده است. این اپلیکیشن بسیار جالب است. شما می توانید بر روی یک کاغذ مهر مورد علاقه خود را بزنید و سپس این کاغذ تبدیل به یک هواپیمای کاغذی می شود و شما به تکان دادن گوشی خود می توانید آن را به سایر نقاط جهان ارسال کنید. شما همچنین می توانید هواپیمای کاغذی افراد دیگر را بگیرید و مشاهده کنید چند نفر هواپیمای شما را گرفته اند.

شماره 6

Circuroid: این اپلیکیشن نیز رایگان است و یک بازی محسوب می شود. شما نباید اجازه بدهید هیچ چیزی از دایره خارج شود (در فیلم مشاهده کنید)

شماره 5:

 Ango Icon Pack: این اپلیکیشن حاوی تعداد زیادی علامت آیکون اپلیکیشن های مختلف می باشد. آیکون های زیبا که به کار افراد تنوع طلب می آیند. این برنامه رایگان نیست.

شماره 4

MNMLUI: این اپ نیز شامل تعداد زیادی تم و آیکون می باشد و رایگان است

شماره 3

Wallpapers: این اپلیکیشن نیز رایگان است و حاوی عکس های زمینه (wallpaper) های بسیار زیبا و با کیفیت می باشد. می توانید این اپ را طوری تنظیم کنید که به صورات خودکار هرروز یک تصویر زمینه زیبا برای شما قرار دهد.

شماره2

Text Emoticons: این نرم افزار رایگان است و حاوی تعداد بسیار زیادی ایموجی، شکلک و علائمی است که در هنگام چت کردن می توانید از آن ها استفاده کنید.

شماره 1

Giphy Cam: با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از ویدیو های خود گیف بسازید. و یا افکت هایی بر روی ویدیو های خود قرار دهید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 594
تعداد کل آرا: 3995
تعداد کل بازدیدها: 650137


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)