فیلم آموزشی: کوک کردن سنتور با اپلیکیشن موبایل

فیلم آموزشی: کوک کردن سنتور با اپلیکیشن موبایل

در مقالات فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم و فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم؟(۲) چگانه درخصوص روش های کوک کردن سنتور و همچنین نحوه کوک کردن سنتور با استفاده از تیونر/تونر(tuner) توضیح داده شد. همانطور که ذکر شد یکی از روش های کوک کردن سنتور استفاده از نرم افزارها یا اپلیکیشن های موبایلی مختص این کار است. در نوشته و فیلم زیر نحوه کوک کردن سنتور با استفاده از یکی از معروفترین و بهترین اپلیکیشن های موبایلی برای کوک کردن سنتور آموزش داده می شود.

کار با اپلیکیشن موبایلی برای کوک کردن سنتور بسیار شباهت با استفاده از تیونر برای کوک سنتور دارد و البته این اپلیکیشن های کوک سازها مزیت هایی نیز دارند از جمله اینکه شما از یک راهنمای کامل برای ساز سنتور و کوک سنتور برخوردارید. در واقع در نرم افزارها یا اپلیکیشن های موبایلی برای کوک سازها از جمله اپلیکیشن موبایلی کوک یار برای کوک سنتور قسمتی به عنوان راهنما و آموزش کوک سنتور قرار داده شده است که می تواند به افراد تازه کار در یادگیری کوک کردن سنتور بسیار کمک کند.

همانطور که در فیلم زیر مشاهده می نمایید، شما در نرم افزار/اپلیکیشن موبایل کوک یار قابلیت های مختلفی از جمله انتخاب دستگاه موسیقی برای کوک، انتخاب پوزیسیون و خرک های مختلف سنتور را در اختیار دارید.

ضمنا در اپلیکیشن کوک یار که در فیلم زیر نحوه کار با آن آموزش داده می شود، قابلیت تنظیم کوک سنتور براساس کتاب های آموزشی اصلی و معروف سنتور نیز وجود دارد.  

یک مزیت مهم اپلیکیشن ها و نرم افزارهای کوک ساز ها از جمله کوک سنتور این است که بسیاری از تنظیمات و کوک های مربوط به سازها را بطور پیش فرض در خود دارند که کار با اپلیکیشن را ساده می سازد؛ یعنی در بسیاری از موارد شما تنها با انتخاب کوک در یک دستگاه، پوزیسیون و خرک می توانید کوک آن را به راحتی انجام دهید.

فیلم زیر نحوه کار با اپلیکیشن کوک کردن سنتور به نام کوک یار را آموزش می دهد:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.3
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه بوده و به حوزه فاوا و کارآفرینی علاقه دارند.

تعداد کل مقالات: 261
تعداد کل نظرات : 78
تعداد کل آرا: 1125
تعداد کل بازدیدها: 148604


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
D
Di ( 2017-08-27 16:34:26 )
مفید و با ارزش