فیلم آموزشی: چگونه گوشی شکسته خود را تعمیر و مجددا از آن استفاده کنیم

فیلم آموزشی: چگونه گوشی شکسته خود را تعمیر و مجددا از آن استفاده کنیم

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که صفحه و اسکرین گوشی شما بشکند؟ حتما شما هم در این وضعیت بسیار ناراحت می شوید. اما اگر تنها صفحه ی گوشی شما شکسته باشد و تاچ (touch) آن سالم باشد، امکان این که شما از آن استفاده کنید وجود دارد.

در این مقاله و در فیلم آموزشی که برای شما در نظر گرفته ایم می خواهیم در مورد تعمیر و استفاده ی مجدد از گوشی که صفحه ی آن شکسته، صحبت کنیم.

همانطور که گفتیم اگر تاچ گوشی شما خراب شده باشد باید آن را به تعمیرگاه ببرید اما اگر صرفا اسکرین آن آسیب دیده باشد، می توانید با استفاده از روش زیر از آن استفاده کنید:

همانطور که در فیلم آموزشی مشاهده کردید، زمانی که صفحه ی نمایش گوشی شما می شکند، به دلیل هزینه بالا نمی توانید آن را به تعمیرگاه ببرید و اسکرین آن را تعویض کنید. از طرفی  زمانی که صفحه ی گوشی می شکند، به دلیل ترک خوردگی های روی سطح صفحه ی گوشی، نمی توان از آن استفاده کرد و ممکن است دست و انگشتان ما را اذیت کند و آسیب ببینیم. برای اینکه از آسیب دیدن انگشتمان جلوگیری کنیم،  ابتدا با کمی الکل صفحه ی گوشی را پاک می کنیم و سپس با استقاده از جسب کارتن شفاف (چسب شیشه ای) سطح صفحه ی گوشی را می پوشانیم و سپس قسمت های اضافی چسب را می بریم.

فراموش نکنید پس از این که تمام صفحه نمایش گوشی را با چسب پوشاندید، چسب جلوی دوربین گوشی را با چاقو ببرید تا بتوانید از دوربین استفاده کنید.

این راه حل خانگی به شما کمک می کند به طور موقتی بتوانید از گوشی خود استفاده کنید اما قطعا باید صفحه ی نمایش شکسته گوشی خود را تعویض کنید

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 594
تعداد کل آرا: 3995
تعداد کل بازدیدها: 650137


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)