فیلم آموزشی: چگونه کرم پودر اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ روش های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

فیلم آموزشی: چگونه کرم پودر اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ روش های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی

علاوه بر لوازم آرایش هایی مانند رژلب و لاک ناخن که در مقاله های چگونه رژ لب اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ روش های تشخیص رژ لب تقلبی از اصلی و چگونه لاک اصل را از لاک تقلبی تشخیص دهیم؟ روش تشخیص لاک اصل از تقلبی درمورد روش های تشخیص اصل از تقلبی آنها توضیح داده شد. کرم پودر یکی دیگر از لوازم آرایش پرمصرف در ایران است که نوع تقلبی آنها در بازار وجود دارند. در این نوشته روش های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی توضیح داده می شود.

همانند بسیاری دیگری از محصولات و لوازم آرایشی بهترین کار برای اطمینان از خرید کرم پودر اصل، مراجعه به یک فروشگاه یا داروخانه معتبر و توجه به علائم و نشانه های بهداشتی روی بسته بندی است که در ادامه برخی از آنها توضیح داده می شود.

یک راه دیگر توجه به علائم روی بسته بندی و برچسب های روی لوازم آرایشی است. برای مثال درخصوص کرم پودر مک راه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی توجه به شماره رنگ است که در نوع اصل آن رقم در بالای بسته بندی نوشته شده و در نوع تقلبی در پایین نوشته شده است. همچنین توضیحات مربوط به محصول نیز در کرم پودر تقلبی مک کمی درشت تر است نوع اصل نوشته شده است و از حاشیه های بالای جعبه فاصله بیشتری دارند. البته این موارد تنها با مشاهده و مقایسه کرم پودر اصل با تقلبی قابل تشخیص است. بنابراین راهکار تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی برای هر برندی از کرم پودر می تواند این باشد که کرم پودر اصل را از جایی مانند دوستان تهیه کرده یا از طریق وبسایت اصلی شرکت یا فروشگاه های اینترنتی معتبر بسته بندی کرم پودر اصلی را مشاهده و به جزئیات روی بسته بندی دقت کنید. در این حالت شما هنگام خرید می توانید کرم پودر اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

اما شاید یک روش بسیار ساده که البته با باز کردن بسته بندی کرم پودر می تواند تقلبی بودن آن مشخص شود این است که کرم پودر اصل باید مقداری بوی الکل بدهند.

فیلم آموزشی زیر برخی از نکات، تکنیک ها و روش های تشخیص کرم پودر اصل از کرم پودر تقلبی را با نشان دادن برخی از علائم و نشانه های روی بسته بندی کرم پودر توضیح می دهد:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 828
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)