فیلم آموزشی: چگونه شال گردن ببندیم؟ روش ها و مدل بستن شال ساده

فیلم آموزشی: چگونه شال گردن ببندیم؟ روش ها و مدل بستن شال ساده
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/11

با شروع فصل سرما و نیاز به استفاده از لباس های گرم یکی از لباس هایی که در فصل سرما و زمستان باید استفاده کرد و بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند، شال گردن است. البته بعضی از افراد از شال گردن به جهت زیبایی و زیبا نشان داده شدند، نیز استفاده می کنند. اینکه چگونه شال را ببندیم که زیبا باشد و گردن و سینه های ما را بپوشاند، مسئله ای است که ممکن است بسیاری از ما با آن مواجه باشیم و سردر گم باشیم. در اینجا و در فیلم زیر چند روش ساده، سریع و آسان بستن شال آموزش داده می شود.

یک روش بستن شال گردن بدین صورت است که شال را به روی گردن بیاندازیم – البته شال باید از نوع شال های بافتنی نباشد که بتواند تا شود و منعطف باشد- سپس یک بار شال را به دور گردن می بندیم، سپس یک طرف شال را از قسمت پیچیده به دور گردن بیرون آورده و طرف دیگر شال را به درون آن می اندازیم که در این حالت دو طرف انتهایی شال به جلوی بدن ما می افتد.

روش دوم بستن شال گردن این است که شال را یکبار تا کرده و به دور گردن بیاندازیم، سپس قسمت تا شده شال گردن که در واقع حالت حلقه دارد را گرفته و قسمت انتهایی شال را به درون آن می بریم، این کار را دوبار تکرار می کنیم که در این حالت شال مانند کراوات به دور گردن می افتد و یک قسمت انتهایی آن به جلوی سینه ما قرار می گیرد.

روش سوم بستن شال گردن که در فیلم زیر هم می بینید شبیه به روش دوم بستن شال است، اما این بار شما یکی قسمت از دو قسمت انتهایی شال را به درون حلقه ای که از تا کردن شال درست شده است می اندازید، سپس در بار دوم قسمت دیگر انتهای شال را به درون حلقه می برید که در این حالت دو قسمت انتهایی شال بطور جداگانه به جلوی سینه و شکم شما می افتند.

روش چهارم بستن شال گردن اینگونه است که شال را به گونه ای به دور گردن بیاندازید که یک طرف انتهایی شال کوتاه تر به روی کتف شما بیافتد، سپس طرف طولانی تر شال را دو دور کامل به دور گردن می گردانید، سپس همان طرف انتهایی شال که طولانی تر است و دو بار دور گردن پیچیدید را باز کرده و به روی قسمت پیچیده و طرف دیگر شال می اندازید.

روش پنجم بستن شال گردن این است که شال را یکبار به دور گردن می پیچید، سپس قسمت پیچیده شال به دور گردن که حالت حلقه دارد را کمی از دور گردن خود شل می کنید. سپس این حلقه را یکبار تا زده و یکبار یکی از دو طرفین انتهایی شال را به درون حلقه می اندازید و بار دوم طرف انتهایی دیگر شال را به درون حلقه شکل گرفته می اندازید.

فیلم زیر دقیقا نحوه صحیح و ساده بستن شال گردن را آموزش می دهد. البته توصیه می شود که این فیلم آموزش بستن شال را با دور آهسته ببینید تا نحوه صحیح بستن شال گردن را بهتر و دقیقتر یاد بگیرید:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 807
تعداد کل بازدیدها: 194801

نظرات کاربران

*