فیلم آموزشی: چگونه سیگنال وای فای لپ تاپ را تقویت کنیم؟ روش ساده تقویت وای فای لپ تاپ

فیلم آموزشی: چگونه سیگنال وای فای لپ تاپ را تقویت کنیم؟ روش ساده تقویت وای فای لپ تاپ

یکی از مواردیکه شاید بسیاری از ما هنگام استفاده از لپ تاپ در حالت وای فای با آن مواجه هستیم، کم یا ضعیف شدن سیگنال دریافت وای فای(WiFi) لپ تاپ است. این حالت مخصوصا اگر ما از مودم فاصله زیادی داشته باشیم بیشتر رخ می دهد و سیگنال وای فای لپ تاپ(Laptop) ضعیف تر می شود. در اینجا و در فیلم زیر نشان داده می شود که چگونه می توان سیگنال دریافت وای فای لپ تاپ را تقویت کنیم.

برای تقویت سیگنال وای فای لپ تاپ شما می بایست یک فویل آلومینیومی را به پشت لپ تاپ با چسب بچسبانید. جنس آلومینیومی فویل به سبب رسانا بودن سبب می شود که سیگنال وای فای لپ تاپ تقویت شود.

همانطور که در فیلم زیر می بینید ابتدا سیگنال وای فای لپ تاپ که در صفحه نشان داده می شود که ضعیف است و پس از آنکه یک ورق نازک فویل آلومینیومی با چسب به پشت صفحه نمایش و بدنه لپ تاپ متصل می شود سیگنال دریافتی لپ تاپ آنگونه که نمایش داده می شود، تقویت شده و آنتن نشان داده شده بیشتر می شود. یعنی فویل آلومینیومی نقش یک آنتن گیرنده سیگنال وای فای را دارد. مزیت این کار این است که هزینه اینگونه تقویت سیگنال وای فای لپ تاچ بسیار کم است و انجام این کار بسیار ساده است. ضمن اینکه شما می توانید هر زمان که می خواهید فویل آلومینیومی را از پشت بدنه لپ تاپ جدا کنید.

فیلم زیر نحوه تقویت سیگنال وای فای لپ تاپ را بطور کامل و مرحله به مرحله نشان می دهد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 50
تعداد کل آرا: 612
تعداد کل بازدیدها: 48157


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)