فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم؟(۲)

فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم؟(۲)

در مقاله فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم درخصوص روش های مختلف کوک سنتور و همچنین آموزش اولیه و مقدماتی کوک سنتور با تونر/تیونر(tuner) با یک فیلم آموزشی توضیحاتی داده شد. در این نوشته و دو فیلم آموزش کوک سنتور در زیر در ادامه آموزش کوک سنتور،‌ توضیحات بیشتری درخصوص کوک کردن سنتور با استفاده از تونر داده می شود.

در فیلم آموزش نحوه کوک کردن سنتور در زیر نحوه کوک کردن نت سل که مبنای کوک سنتور سل کوک و در دستگاه شور می باشد آموزش داده می شود. توضیحات کامل و تفصیلی درخصوص کوک سنتور به خوبی در دو فیلم زیر آورده شده است و توصیه می شود که با دقت این دو فیلم آموزشی کوک سنتور که توسط این استاد گرامی تهیه شده است را تماشا کنید و اگر همزمان با تماشای این آموزش خودتان نیز از تونر برای کوک سنتور استفاده کنید، نحوه کوک کردن سنتور با استفاده از تیونر/تونر را به خوبی خواهید آموخت.

ضمنا اگر می خواهید کاملا کوک کردن سنتور با استفاده از دستگاه تونر/تیونر را یاد بگیرید حتما فیلم موجود در مطلب فیلم آموزشی: چگونه سنتور را کوک کنیم که مربوط به قسمت اول کوک سنتور با تونر است و این دو قسمت از آموزش کوک سنتور را کامل تماشا کنید.

فیلم قسمت دوم آموزش کوک کردن سنتور با تونر

 

فیلم قسمت سوم آموزش کوک کردن سنتور با تونر

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه بوده و به حوزه فاوا و کارآفرینی علاقه دارند.

تعداد کل مقالات: 261
تعداد کل نظرات : 78
تعداد کل آرا: 1125
تعداد کل بازدیدها: 148599


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)