فیلم آموزشی: چگونه به سگ دست دادن را آموزش دهیم

فیلم آموزشی: چگونه به سگ دست دادن را آموزش دهیم

در مقاله های مراحل و روش های آموزش و تربیت سگ و آموزش و تربیت سگ نگهبان درخصوص آموزش و تربیت سگ و بطورخاص آموزش سگ نگهبان توضیح داده شد. در این نوشته و فیلم آموزشی زیر یکی از موارد جالب و کاربردی در آموزش و تربیت سگ یعنی نحوه آموزش و تربیت سگ برای دست دادن و یا به اصطلاح انجام حرکت بزن قدش توضیح داده می شود.

برای آموزش دست دادن یا بزن قدش به سگ شما باید در محیطی خلوت در دست خود یک تکه غذا بگیرید و آن را به جلوی بینی سگ ببرید تا او نسبت وجود غذا در دست شما آگاه شده و تحریک شود. در این حالت باید سعی کنید که غذا را به سگ ندهید یا او از دست شما غذا را برندارد مگر اینکه سگ پا یا دست خود را برای برداشتن غذا از دست شما جلو بیاورد.

برای شروع کار همین سگ پای خود را بالا آورد می توانید به او غذا بدهید و سپس با چندین بار و در چندین روز تمرین سعی کنید که به او آموزش دهید که با آوردن پای خود می تواند از شما غذا بگیرد. در واقع شما با شرطی کردن سگ به او دست دادن را آموزش می دهید.

نکته اینکه هنگام آموزش این کار سعی کنید که با صدای بلند به او بگویید که دستت را بیار تا او نسبت به فرمان های شما آگاه شود.

فیلم زیر نحوه آموزش دست دادن/بزن قدش به سگ را به خوبی نمایش می دهد:

توجه کنید که اگر شما در تربیت و آموزش سگ هیچ تجربه ای ندارید، توصیه می شود به مراکز حرفه ای و متخصص در آموزش و تربیت سگ از جمله آکادمی تربیت سگ آریانا رجوع کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679713


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)