فیلم آموزشی: جدید ترین راه هایی کسب درآمد و پول درآوردن از یوتیوب (سال 2017)

فیلم آموزشی: جدید ترین راه هایی کسب درآمد و پول درآوردن از یوتیوب (سال 2017)

همانطور که می دانید، یوتیوب به عنوان یکی از وبسایت های برتر در زمینه سرویس های ویدئویی مجموعه ای ویدئوها که توسط افراد از سراسر جهان در این وبسایت بارگذاری و به اشتراک گذاشته شده است را به نمایش می گذارد. اما شما با بارگذاری و به اشتراک گذاشتن ویدئو در این وبسایت می توانید از آنها کسب درآمد کنید. در ویدئو آموزشی زیر یکی از فعالان سایت یوتیوب که کاربران زیادی در کانال یوتیوب خود دارد، تجربیات و نکاتی درخصوص تهیه ویدئوها با توجه به روندها و تغییرات در یوتیوب را به اشتراک می گذارد تا کسانیکه در وبسایت یوتیوب فعال هستند، بتوانند با بهره گیری از این ترفندها و روش ها کاربران بیشتری برای خود جذب کرده و درآمد بیشتری از کانال یوتیوب خود کسب کنند.

به عقیده نگارنده، استفاده از این نکات در افزایش بازدید کانال های شما در وبسایت هایی مانند آپارات یا وبسایت شرکت یا شخصی شما و کسب درآمد بیشتر نیز موثر است، زیرا جذابیت و سلیقه مخاطبان تقریبا در سرتاسر جهان مشابه است.

اولین نکته برای کسب درامد بیشتر در یوتیوب در سال 2017 تهیه و به اشتراک گذاشتن ویدئوهای طولانی تر است، به عقیده صاحب کانال در یوتیوب، وبسایت یوتیوب در حال رقابت با بسیاری از شبکه های تلویزیون اینترنتی است بنابراین تهیه ویدئوهای جذاب و طولانی تر می تواند یک عامل کمک کنند به کسب و افزایش درآمد از یوتیوب در سال 2017 باشد.

دومین نکته در تهیه ویدئوها این است که در هنگام بارگذاری و به اشتراک گذاشتن ویدئوها به عنوان یا تایتل(Title) ویدئو توجه کنید. انتخاب عنوان هایی که عبارات جذب کننده و سوالی دارد می تواند به این کار کمک کند.

سومین نکته به اشتراک گذاری محتوای مبهم، خیره کننده، غمگین و تراژیک با استفاده از اسامی و عنوان هایی سوال برانگیز و مبهم می تواند به جذب مخاطب کمک کند.

نکته آخر و مهم این است که از تصویر مناسب، جذاب و جلب توجه کننده در نمایش ویدئو استفاده شود(تصویر ثابتی که بصورت Thumbnail نمایش داده می شود). البته این تصویر مناسب در کنار استفاده از کلمات و عبارات جذب کننده باید صورت گیرد، زیرا دیگر تصاویری که برای مخاطبان و کاربران خیره کننده و جذاب باشد کارساز نیست و باید عباراتی که بیان کننده ماهیت ویدئو و در واقع برانگیزاننده حس کنجکاوی کاربران در استفاده از ویدئو باشد، مورد استفاده قرار گیرد. همچنین استفاده از افکت های تصویری روی تصویر اصلی ویدئو مانند پیکانی که به قسمتی از تصویر اشاره می کند و بیننده ویدئو را کنجکاو می کند می تواند در جذب مخاطب موثر باشد.

موارد ذکر شده در بالا تنها خلاصه ای از نکاتی در موفقیت در کسب کاربر در شبکه های اجتماعی و وبسایت های اشتراک ویدئو مانند یوتیوب و آپارات بود، برای اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه کسب درآمد در کانال های اجتماعی و اشتراک ویدئو مانند یوتیوب، آپارات و یا وبسایت خود ویدئو زیر(به زبان انگلیسی) را تماشا نمایید:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 283
تعداد کل نظرات : 142
تعداد کل آرا: 1241
تعداد کل بازدیدها: 174468


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)