فیلم آموزشی: ارسال اس ام اس با شماره ناشناس | ارسال پیامک بدون افتادن شماره فرستنده

فیلم آموزشی: ارسال اس ام اس با شماره ناشناس | ارسال پیامک بدون افتادن شماره فرستنده

اگر شما به هر دلیلی می خواهید که پیامک/اس ام اس بدون اینکه شماره شما بر روی گوشی طرف مقابل بیافتد ارسال کنید، می توانید از دو راهکار زیر استفاده نمایید.

روش اول این است که از قسمت پیامک گوشی خود وارد تنظیمات(Settings) آن شوید و از گزینه Email gateway استفاده کنید. یعنی به این قسمت رفته و شماره فردی که می خواهید برایش پیامک ارسال کرده را اضافه کنید(Add).

اکنون خارج شوید و مجددا بخش Messaging را باز کرده و وارد قسمت Write New شوید و Text Message  را انتخاب کنید.

حالا متن مورد نظرتان را تایپ کرده و پس از آن  Continue را انتخاب کنید. پس از باز شدن صفحه جدید گزینه‌ی اول (Enter Email Address) را انتخاب کرده و یک ایمیل به دلخواه را وارد کنید. در آخرین قدم باید پیام را ارسال کنید.

با این روش  فرد مورد نظر در لحظه دریافت پیام به جای شماره آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد. فراموش نکنید این ترفند تنها روی گوشی‌هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gateway در هر دو گوشی فرستنده و گیرنده باشد.

در روش دوم برای ارسال پیامک با شماره ناشناس، استفاده از نرم افزارها و وبسایت های اینترنتی است. بدین صورت که شما در این وبسایت ها عضو شده و مشخصات خود را وارد نمایید – البته برخی از این وبسایت ها برای ارسال پیامک بصورت ناشناس نیاز به ثبت نام ندارند- سپس شماره گیرنده پیام را در پنل آن وارد کرده و متن پیام خود را ارسال می کنید. برخی از وبسایت هایی که می توانید بصورت رایگان و با شماره ناشناس از طریق آنها پیامک/اس ام اس ارسال کنید در زیر آورده شده اند:

http://www.azsmsfree.com/index.php

http://afreesms.com/freesms

www.textlocal.com

http://www.sms.bi/en/index.go

فیلم آموزشی زیر نحوه ارسال پیامک با نام دلخواه و بدون افتادن شماره را نشان می دهد:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679739


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)