فیلم آموزشی:چگونه باد پنکه را خنک تر کنیم؟

فیلم آموزشی:چگونه باد پنکه را خنک تر کنیم؟

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرمی هوا، بسیاری از مردم در منزل، مشکل گرم بودن هوا دارند.  به دلایل مختلف، ممکن است کولر آبی خنک نکند و یا سیستم های خنک کننده ی خانگی شما به دلیل مصرف زیاد نتوانند فضا را خنک کنند. شب های گرم تابستان برای خیلی از افراد غغیر قابل تحمل است و باعث می شود آن ها نتوانند براحتی بخوابند. در این صورت جای درستی آمده اید و ما در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه باد پنکه را خنک کنیم و در واقع تبدیل پنکه به کولر را توضیح خواهیم داد.

برای خنک شدن بدون کولر و با استفاده از پنکه می توانید راهکارهای زیر را امتحان کنید:

بطری یخ

یک بطری(ترجیحا پلاستیکی) را پر از یخ کنید و جلوی پنکه قرار دهید. قطعا از دیدن این که چگونه این کار می تواند به خنک شدن هوای داخل اتاق، کمک کند، شوکه خواهید شد. حتی با یک پنکه ی موچک هم با این فرایند می تواند هوای خنک تولید کند.

لباس یا پارچه ی نمناک

لیف حمام برای این کار می تواند بسیار کمک کننده باشد. بله ممکن است این موضوع برای شما کمی عجیب باشد اما تنها یکبار آن را امتحان کنید. لیف حمام را خیس کنید و بر روی پنکه قرار دهید.

در فیلن آموزشی زیر نحوه ی خنک کردن باد پنکه را به صورت تصویری به شما آموزش داده ایم.

علاوه بر ترفندهایی که برای خنک کردن باد پنکه به شما معرفی کردیم، راه های دیگری مانند خوردن غذاهای تند، گرفتن دوش خنک، خوردن آب و غیره هم می تواند به شما کمک کند. همچنین در مقاله ی چگونه هوای خانه را بدون کولر خنک و تازه نگه داریم؟  نیز به راهکارهایی برای خنک کردن منزل بدون استفاده از کولر اشاره کرده ایم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 591
تعداد کل نظرات : 419
تعداد کل آرا: 2927
تعداد کل بازدیدها: 272629


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)