فیلم آموزشی نحوه اضافه کردن آیکون های آماده برای ساختن اینفوگرافیک با پاورپوینت

فیلم آموزشی نحوه اضافه کردن آیکون های آماده برای ساختن اینفوگرافیک با پاورپوینت

در مقاله فیلم آموزشی نحوه ساخت شکل، نمودار و آیکون برای اینفوگرافیک (Infographics) با استفاده از پاورپوینت و فیلم آموزش ساخت نشانه ها و فلش برای اینفوگرافیک در پاورپوینت ساختن برخی از آیکون ها توسط شکل های موجود در نرم افزار پاور پوینت آموزش و نمایش داده شد. در این مقاله نحوه اضافه کردن برخی از آیکون ها که از قبل آماده موجود هستند به نرم افزار پاور پوینت(Power point) برای استفاده در ساختن اینفوگرافیک(infographic) به همراه فیلم آموزشی نشان داده می شود.

برای استفاده از آیکون ها شما می توانید به وبسایت هایی که این آیکون ها را آماده دارند و می توانید از آنها دانلود کنید،‌ مراجعه کنید. یکی از این وبسایت ها pixaboy است. این وبسایت هم عکس،‌هم ویدئو و هم آیکون با موضوعات مختلف دارد. که شما با انتخاب گزینه vector graphics آیکون های مختلف در آن نمایش داده می شود؛ ضمن اینکه می توانید این آیکون ها را حسب هر موضوع انتخاب کنید. سپس با انتخاب موضوع و گزینه vector graphics و کلیک روی یکی از این آیکون ها می توانید آن مجموعه از آیکون ها را دانلود کنید. توجه کنید که شما تنها در صورت عضویت در وبسایت می توانید این آیکون ها را دانلود کنید- البته بصورت رایگان. توجه کنید که در هنگام دانلود گزینه svg را انتخاب کنید تا آیکون ها با این فرمت دانلود شوند.

بعد از دانلود آیکون ها با فرمت svg می توانید با استفاده از یک نرم افزار یا وبسایت همانطور که در مطلبی با عنوان چگونه فرمت فیلم و فایل ویدئویی را بدون استفاده از نرم افزار و آنلاین عوض کنیم؟ آموزش داده شده است؛ فرمت این فایل را به emf تبدیل کنید تا فایل توسط پاورپوینت قابل خواندن و استفاده باشد.

در مرحله بعد فایل دانلود شده با فرمت emf را می توانید با درگ(drag) کردن وارد پاورپوینت کنید و با خارج کردن این فایل از حالت گروه بندی شده یعنی ungroup کردن می توانید هر کدام از آیکون ها را بطور جداگانه مورد استفاده قرار دهید.

فیلم آموزشی زیر نحوه دانلود و استفاده از آیکون های آماده برای ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت را بطور مرحله به مرحله نشان می دهد:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه بوده و به حوزه فاوا و کارآفرینی علاقه دارند.

تعداد کل مقالات: 260
تعداد کل نظرات : 65
تعداد کل آرا: 1004
تعداد کل بازدیدها: 105890


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)