فیلم آموزشی آپدیت کردن گرافیک کامپیوتر

فیلم آموزشی آپدیت کردن گرافیک کامپیوتر

برخی افراد در خصوص نحوه و چگونگی آپدیت (update) و بروز رسانی کارت گرافیک سوال مطرح کرده اند. هرچند آپدیت کردن گرافیک کار بسیار آسانی است اما تصمیم گرفته ایم که به سوال این کاربران در خصوص کارت گرافیک پاسخ دهیم و به آموزش آپدیت کردن کارت گرافیک بپردازیم.

آپدیت کردن کارت گرافیک (Graphic Card) در کامپیوتر از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما برای اجرا کردن بسیاری از برنامه ها و بازی ها، نیاز دارید گرافیک خود را آپدیت کنید. در این مقاله قصد داریم نحوه ی آپدیت کردن کارت گرافیک در ویندوز را به صورت تصویری شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ی آپدیت کردن کارت گرافیکی اینتل (intel)، ان ویدیا (nvidia) و ای ام دی (amd) تقریبا همه مثل هم می باشند.

ابتدا به در start  به قسمت control panel بروید و سپس گزینه سیستم(system) را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

در قسمت system به دنبال device manager  بگردید. بعد از آن یک منو برای شما باز می شود که در آن باد به دنبال گزینه  display adaptor بگردید و روی آن کلیک کنید. سپس نام کارت گرافیکی شما نمایان می شود (که در اینجا NVIDIA می باشد). بر روی آن دابل کلیک میکنید.فیلم آموزشی آپدیت کردن گرافیک کامپیوتر

در بخش بعد آپشن درایور (Driver) را انتخاب می کنید. و در قسمت پایین چند گزینه  وجود دارد از جمله: driver details، update driver، roll back driver، disable، uninstall،  بر روی update driver کلیک کنید.

توجه داشته باشید که در هنگام بروز رسانی کارت گرافیکی خود باید اینترنت همواره کانکت باشد. البته این امکان برای شما وجود دارد که در صورت قطع شدن فرایند آپدیت، بعدا دوباره بتوانید آن را ادامه دهید.

در فیلم آموزشی زیر مراحلی که گفته شد را به صورت تصویری برای شما به نمایش در آورده ایم.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 564
تعداد کل آرا: 3748
تعداد کل بازدیدها: 535306


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)