فیس بوک از هوش مصنوعی برای شناشایی خشونت جنسی استفاده می کند

فیس بوک از هوش مصنوعی برای شناشایی خشونت جنسی استفاده می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/27

فیس بوک استفاده خود از هوش مصنوعی را گسترش می دهد تا محتوایی را که به پلتفرم آن آپلود می شود را تعدیل کند تا اطمینان حاصل شود که دستورالعمل های جامعه نقض نمی شوند.

این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر با استفاده از یک ابزار هوش مصنوعی جدید که قادر است به طور فعال تشخیص و انتقاد از انتقام انتقام.
 

پورنوگرافی انتقامجویی را می توان به عنوان عکس های صمیمی و فیلم هایی از شخص که بدون رضایت آنها ارسال می شوند توصیف شده است. در بعضی ایالت ها جرم شناخته شده است و مسلما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مجاز نیست. ابزار AI فیس بوک اطمینان حاصل خواهد کرد که هیچ کدام در فیس بوک و Instagram از بین نمی روند. بر خلاف فیلترهای فعلی، این ابزار قادر خواهد بود محتوای "نزدیک به برهنه" را تشخیص دهد. تمام محتویاتی که پرچم ابزار برای بررسی به یک مدیر انسانی فرستاده می شود.

این یک تغییر قابل توجهی در مورد چگونگی انجام کارهای قبلی است. کاربران فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی باید گزارش خود را از انتقام انتقاد کنند. "Antigone Davis، رئیس امنیت جهانی فیسبوک، گفت:" اغلب قربانیان از مجازات می ترسند، به طوری که آنها تمایل دارند خودشان مطالب خود را گزارش دهند یا نمی دانند که این محتوا به اشتراک گذاشته شده است. " ابزار جدید به این ترتیب موجب پیشرفت خواهد شد که به طور خودکار این محتویات را پرچم گذاری کرده و ارسال آن به مدیران انسانی برای بررسی قبل از هر کسی حتی به آن گزارش می دهد.

فیس بوک جزئیات کمی در مورد این که این ابزار هوش مصنوعی واقعا کار می کند، هر چند، و هر چه سیگنال آن را برداشت تا پرچم یک عکس یا ویدیو به عنوان انتقام انتقادات ارائه شده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 496
تعداد کل بازدیدها: 250688

نظرات کاربران

*