فیریز کردن چربی شکم | آب کردن شکم با روش فریز کردن چربی

فیریز کردن چربی شکم | آب کردن شکم با روش فریز کردن چربی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/25

امروزه چاقی و افزایش وزن در بین جوانان و دیگر افراد  زیاد شده است و چربی دور شکمی نیز عاملی است که تناسب اندام و زیبایی اندام را تحت تاثیر قرار میدهد.بافت چربی در بدن ممکن است به سختی از بین برود .امروزه ورزش و رژیم غذایی نقش اساس در آب کردن بافت چربی دارد اما این کار ممکن است بسیار مشکل باشد.در علم پزشکی روشی وجود دارد که به آن کرایولیپولیز میگویند این روش که همان فیریز کردن چربی شکم است بسیار موثر در اب کردن چربی است .این روش از لهاز علمی ثابت شده و چون ورزش کردن و رژیم به سختی این چربی هارا از بین میبرد در نتیجه این روش  در کوتاهترین زمان میتواند بسیار موثر باشد .

 

فیریز کردن چربی چگونه انجام میشود؟ | نحوه فریز کردن چربی شکم

این سیستم از طریق ایجاد دمای زیر صفر باعث کریستالیزه شدن سلولهای  چربی میشودو در اثر این سرما  سلول های چربی از بین رفته و سپس به دنبال این اتفاق چربی های موضعی شروع به ریزش کرده و بافت مورد نظر روز به روز تحلیل می رود. روش فیریز کردن روشی است که امروزه علم پزشکی از ان برای برطرف کردن چربی شکم و زیباتر شدن اندام بکار میبرد.این روش بدون جراحی بوده و جایگزین خوبی برای روش پر دردسر لیپوساکشن است. این روش ،روشی جدید محسوب میشود و جایگزین جراحی های سخت است دوران نقاهت ندارد و شما به راحتی میتوانید بدون هیچ گونه عوارض ان را انجام دهید.

در مقایسه با سیستم های لیزرلیپولیز و ساکشن احتمال برگشت چربی به حداقل می رسدو میتواتن تقریبا ان را دایمی دانست ولی هیچ گاه به صفر نمی رسد. برای نتیجه گیری مطلوب باید ان را تکرار کرد تا اثر ان دایمی شود در این روش در جلسه ی اول ممکن است بین 20 تا 25 درصد چربی ها بهبود پیدا کند و در جلسات بعد حجم بیشتر چربی ها کاهش یابد.این روش غیر تهاجمی  و تقریبا دایمی و غیر قابل برگشت محسوب  می شودکه باعث شده  که فریز کردن چربی از روش های دیگر متمایزباشد.در روش فیریز کردن بافت بدن زمان کافی را دارد تا خودش را جمع کند در نتیجه کمتر دچار شلی و افتادگی میشود همچنیین بعد از انجام ان نیازی به استراحت نیست و عوارض شدیدی در پی نخواهد داشت به همین خاطر برای بیمار راحت تر و تحمل ان اسان تر است .

 

فیریز کردن چربی شکم | آب کردن شکم با روش فریز کردن چربی


عوارض فیریز کردن چربی شکم |عوارض کرایولیپولیز

در حالت کلی این روش بدون عارضه است ولی در حین عمل و بعد از ان ممکن است کمی درد برای بیمار به وجود اورد ولی در مدت کمی فروکش میکند. همچنین بعد از کرایولیپولیز ممکن است محدوده ی در حال انجام قرمز شود که این قرمزی چند دقیقه و چند ساعت ممکن است طول بکشد. در بعضی مواقع نیز کبودی سطحی, حس سوزش یا خارش, بی حسی و کرختی ایجاد می شود ولی به سرعت رفع میشود. هنگام کار بادستگاه بیمار فشار زیادی را در دقایق اول احساس میکند ولی بعداز 1 تا4 ساعت این فشار کاهش پیدا نموده و بیمار حالت عادی پیدا میکند. این روش جدیدترین و بی عارضه ترین درمان لاغری موضعی در ناحیه شکم، پهلوها، باسن، ران، بازو، ساعد، ساق پا و حتی ناحیه صورت می باشد.

 کرایولیپولیز در کشور های ایالات متحده آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه به طور وسیع استفاده شده و تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان با این روش قرارگرفته اند. کرایولیپولیز مورد تایید FDA و CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد. همان طور که گفته شد تاثیر پذیری این روش نیز بسیار زیاد است و معمولا بعد 1 جلسه نتایج ان را مشاهده می کنید ولی برای تاثیر گذاری بیشتر بهتر است که تعداد جلسات را افزایش دهید. زمان تاثیر گذاری نیز بعد از گذشت سه هفته میباشد اما بعد از گذشت 2 ماه میتوانید نتایج معجزه اوری را مشاهده کنید.

نکته مهم در فریز کردن چربی شکم این است که بعد انجام مراحل درمان باید رژیم غذایی داشته باشید و از خوردن غذاهای پرکالری دوری کنید تا دوباره مبتلا به چاقی نشوید پس این روش مناسب افرادی است که به چاقی موضعی دچار هستند و میخواهند پهلو ،شکم ،ران،باسن ،یا حتی صورت را نیز از تجمع چربی خالی نمایند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 31
تعداد کل نظرات : 0
تعداد کل آرا: 13
تعداد کل بازدیدها: 4696

نظرات کاربران

*