فوائد گذاشتن یک لایه پیاز در کف پا

فوائد گذاشتن یک لایه پیاز در کف پا

پیاز از جمله سبزیجات بسیار مفید می باشد که معمولا در اکثر آشپرخانه ها وجود دارد، این سبزی به همراه غذاهای دیگر به عنوان طعم دهنده و یا چاشنی استفاده می شود، مصرف پیاز به صورت خام و پخته مفید می باشد، با این حال، علاوه بر مصرف خوراکی پیاز، می توان پیاز را به صورت های دیگر هم استفاده کرد، از این رو، در این مطلب فوائد بستن پیاز به کف پا را تقدیم شما می کنیم.

در طب سنتی از پیاز برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود، پیاز خواص آنتی باکتریال و آنتی اکسیدانی دارد که برای درمان برخی از بیماری ها عفونی و باکتریایی مفید می باشد. علاوه بر این، برای ضد عفونی کردن، از پیاز می توان استفاده کرد. در کشورهای مختلف از پیاز برای درمان برخی از بیماری ها استفاده می شود.

در طب سنتی چین، از روش بستن یک لایه پیاز در کف پا، به صورت گسترده استفاده می شود. قبل از خواب در کف پاهایتان یک لایه پیاز ببندید. در نتیجه این کار، از یکسری بیماری های محافظت خواهید شد. این عمل برای سلامتی شما بسیار مفید است.

اگر از بوی پیاز خوشتان نمی آید، در این حال می توانید پیاز را با چسب زخم و یا باند در کف پایتان ببنید و بر روی آن جوراب بپوشید.

در کف پا، 7000 پایانه عصبی وجود دارد. انسان در طول روز به علت پوشیدن کفش، از این نقطه ها، انرژی دریافت می کند، یعنی انرژی از این نقاط برای بدن فرستاده می شود و نیز این نقاط فعال می گردد. برگ پیاز   این نقش را دارد که گویا انسان بر روی خاک با پای برهنه راه می رود. چرا که با پای برهنه بر روی خاک راه رفتن بر روی پایانه های عصبی کف پا تاثیر مثبتی دارد.

پیاز فعالیت کبد را تقویت می کند، خون را تصفیه می کند، نیازهای بدن به اسید فسفر را تامین می کند. سبب کاهش دردهای روماتیسم و دردهای ناشی از خستگی می شود. باکتری های موجود در پوست را از بین می برد. ترک های پا را بهبود می بخشد. پوست را نرم و صاف می کند و نیز بوی بد پا را از بین می برد.

اگر این روش را انجام دهید، صبح ها که از خواب بیدار می شوید، شاداب، و با انرژی خواهید بود و یک روز خوب را شروع می کنید، علاوه بر این می توان گفت که پیاز به علت داشتن خواص ضد باکتریایی و ضد عفونی کنندگی می تواند در برخی موارد سموم موجود در بدن را به خود حذب نماید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
فوائد گذاشتن یک لایه پیاز در کف پا
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)