فوائد داشتن رابطه جنسی در کدام موقع بیشتر است؟ آیا رابطه جنسی در اول صبح بهتر می باشد؟

فوائد داشتن رابطه جنسی در کدام موقع بیشتر است؟ آیا رابطه جنسی در اول صبح بهتر می باشد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/28

داشتن رابطه جنسی میان زوجین، به صورت متناسب و همیشگی، از جمله نکاتی است که مورد توصیه پزشکان و روانشناسان می باشد، رابطه جنسی برای حل بسیاری از مشکلات روحی و روانی مفید است و موجب ایجاد عشقو و علاقه در میان زوجین می شود، اما گاهی مطالبی در فضای مجازی انتشار می یابد مبنی بر اینکه رابطه جنسی سبب لاغری محسوب می شود؟ که انسان نمی داند آیا این مطالب پایه علمی دارد یا نه، اگر می خواهید پاسخ این سوال و سوالاتی مانند این را بدانید، به شما توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

آآیا رابطه جنسی واقعا سبب لاغری می شود؟ آیا داشتن رابطه جنسی در عین حال تمرین ورزش هم محسوب می شود؟

روانشناس معروف جمهوری آذربایجان خانم ملیحه کاراین به این سوالات پاسخ داده اند، پاسخ این روانشناسان را تقدیم شما می کنیم.

روابطه جنسی یک تمرین ورزشی می باشد. چرا سبب مصرف انرژی زیادی است. به طور کلی، رابطه جنسی، یک تمرین است، و این را باید مانند یک بازی و یا مسابقه ورزشی در نظر گرفت. رابطه جنسی در زندگی به شما عشق و علاقه می دهد. با عشق و علاقه می توانید از کالری مازاد خود خلاص شوید.

- آیا پوزیشن های مختلف در رابطه جنسی، در مصرف کالری تاثیر دارد؟

زوج ها موقعی که لباس های خود را در می آورند، 12 کالری و حتی در صورتی که به راحتی لباس خود را در بیاورند 8 کالری می سوزانتد. این ها در گفتن و اندازه گیری شاید کمی سخت باشد. اما این یک حقیقت است که، در رابطه جنسی کسی در سمت بالا قرار دارد انرژی بیشتری مصرف می کند، میزان مصرف انرژی در انسان های میان سال، به اندازه تمیز کردن یک اتاق و یا تمیز کردن دو پنجره شیشه دار انرژی مصرف می کند

- آیا درست است که روابطه جنسی در صبح فوائد زیادی دارد و کالری بیشتری مصرف می کند؟

انسان ها در زمانی که دوست دارند، می توانند رابطه جنسی داشته باشند، این بسیار دارای اهمیت می باشد، به ویژه اینکه زوج های شاغل تنها در شب می توانند از رابطه جنسی بهره مند شوند، برای خودتان مرزی تعیین نکنید، رابطه جنسی در صبح، موجب می شود که انسان روزش را با انرژی و با نشاط شروع کند، این را فراموش نکنید.

- آیا داشتن اضافه وزن در مرد یا زن، برای داشتن رابطه جنسی تاثیر منفی دارد؟

داشتن رابطه جنسی در زوج هایی که زندگی خوبی دارند، سبب ایجاد خوشبختی بیشتر می شود. به خودتان توجه بیشتری داشته باشید، اگر زوجین، چاق شوند و یا دچار اضافه وزن گردند، بعد از مدتی به مشکلات جنسی دچار خواهند شد. افزایش وزن به ویژه در ناحیه کمر خبر از کاهش ترسح هورمون تستوسترون می دهد. این هم سبب تضعیف قوای جنسی می گردد. دوره کمر در مردان اگر 102، و در زنان 88 سانتی متر باشد، برای داشتن رابطه جنسی خطرناک است.

به راحتی نمی توان سبک و یا رژیم رابطه جنسی را به کسی توصیه کرد. اما اگر فردی عمل جراحی قلب کرده است، برای داشتن رابطه جنسی لازم است دو ماه صبر کند، و دادن فاصله بیشتر از این برای مردان کار درستی نمی باشد. مردانی که هر 15 روز یکبار رابطه جنسی دارند، میزان اقتدارشان افزایش می یابد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 71
تعداد کل آرا: 3053
تعداد کل بازدیدها: 299078

نظرات کاربران

*