فوائد باور نکردنی مصرف روزانه گردو و بادام زمینی

فوائد باور نکردنی مصرف روزانه گردو و بادام زمینی

در مورد فوائد و اثرات گردو بر روی سلامتی انسان بسیار کار شده و مطالب زیادی در این مورد انتشار یافته است، و تقریبا همه بر این نکته اذعان دارند، که گردو از جمله خشکبارهای مفید برای سلامتی انسان است، گروه و سایر خشکبار ها فوائد بسیاری دارند که می توان گفت مهمترین فائده آنها مقابله با سرطان می باشد.

بر اساس تحقیقات آشکار شده است که، گردو با سرطان مقابله می کند، میزان و درجات التهاب در بدن را کاهش می دهد، سرعت پیری را کند می کند، و برای سلامتی قلب بسیار مفید می باشد. گردو سرشار از امگا 3 می باشد، که برای عملکرد صحیح مغز مفید است، چربی موجود در گردو سبب کاهش کلسترول بدن در خون می شود و نیز کلسترول خوب را افزایش می دهد.

بر اساس گفته های متخصصان، گردو سرشار از آنتی اکسیدان های مفید می باشد. از این رو، متخصصان توصیه می کنند که مصرف ده گرم، گردو و با بادام زمینی در طول روز خطر مرگ ناگهانی را کاهش می دهد.

بر اساس گزارش نشریات غربی، همچنین تحقیقات اثبات کرده اند که، مصرف روزانه گردو و بادام زمینی پروسه ادراک و حافظه را در مغز تقویت می کند.

دانشمندان به مردم توصیه می کنند که از بادام زمینی، بادام، گردوی هندی، پسته و گردو، به صورت متمادی استفاده کنند. در یک تحقیقی از شرکت کنندگان معاینه نوار مغزی elektroentsefaloqram (EEQ) انجام شد که نشان داد، مصرف بادام زمینی، سبب کار کردن ادراک شناختی در انسان می شود. و نیز موجب افزایش فعالیت آموزش و میزان درک در انسان می گردد. و نیز بادام زمینی سبب بهبود پوست، و تنظیم خواب در ارگانیسم بدن انسان می شود.

علاوه بر این، گردو، سبب تقویت قلب و کبد می شود و نیز برای تقویت میل جنسی هم مفید است و می توان از آن استفاده کرد، از به سفتی شکم مبتلا هستید می توانید کمی گردو مصرف کنید، گردو شکم را نرم می کند. گردو فوائد زیادی دارد، بدن را در برابر بیماری قلبی محافظت می کند، به افزایش قدرت ذهن و هوش کمک می نماید، برای رفع تنگی نفس مفید است، از ورم مفاصل جلوگیری می کند، برای درمان بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس مفید است. محافظ سیستم ایمنی بدن است. از ایجاد سنگ صفرا جلوگیری می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
فوائد باور نکردنی مصرف روزانه گردو و بادام زمینی
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)