فوائد انار چیست؟ تاثیر انار بر لاغری

فوائد انار چیست؟ تاثیر انار بر لاغری

یکی از میوه های محبوب فصل پاییز انار می باشد. مصرف انار برای سلامتی انسان مفید است و چرا که دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی و ... می باشد، اما حالب است بدانیم که انار با وجود خیلی از ویتامین ها و ... به علت داشتن کالری بسیار کم، می تواند موجب لاغری انسان شود، به همین دلیل توصیه می شود کسانی که می خواهند لاغر شوند، رژیم غذایی انار را فراموش نکنند.

در ترکیبات انار به مقدار فراوان، مواد معدنی، ویتامین ها، کربوهیدات ها و مقدار کمی هم روغن وجود دارد. علاوه بر این در ترکیبات انار مقدار کمی هم پروتئین و کالری وجود دارد. این میوه به دلیل داشتن ویتامین های زیاد و کالری کم، می تواند برای لاغری انسان مفید باشد.

کسانی که رژیم غذایی انار دارند، باید تنها از خود میوه انار و یا میوه های دیگر به همراه انار استفاده کنند. در زمان این رژیم غذایی، استفاده از چای، قهوه، آب و دیگر نوشیدنی ها ممکن می باشد. اما خیلی از غذاها را نخورید. برخی از متخصصان این رژیم غذایی را مناسب نمی دانند. اما اگر توجه کنیم که انار در ترکیبات خود دارای ویتامین ها، مواد معدنی، کربروهیدات و ... می باشد، نمی تواند رژیم غذایی انار را نامناسب دانست.

کسانی که رژیم غذایی انار دارند، ممکن است فکر کند در زمان داشتن این رژیم سیستم دفاعی بدن و به طور کلی با ضعف جسمی روبر هستند، در حالی که این طرز فکر اشتباه می باشد. چرا که آنار و آب انار موجب تعادل در میزان ویتامین ها در بدن می شود. و به علت داشتن ویژگی آنتی اکسیدان، بدن انسان را از بسیاری از بیماری ها محافظت می کند.

اما سوال این است که در زمان رژیم غذایی انار چه غذایی را می توان خورد؟

خوراک صبحانه: پنیر بدون روغن، تخم مرغ آب پز شده، و چای؛

خوراک ناهار: مرغ آب پز شده و بدون پوست؛

خوراک شام: میوه های مختلف، و پنیر خامه ای؛

آب انار را هر روز 7 الی 8 بار و هر بار به مقدار 150 تا 200 میلی لیتر بنوشید و یک هفته این کار را ادامه دهید، تاثیرات آن بر روی لاغری خود را مشاهده خواهید کرد.

بر اساس نظر متخصصان آب انار، می تواند چربی ها اطراف شکم، ومعده را در زنان و مردان کاهش دهد. علاوه بر این آب انار موجب کاهش فشار خون، پیشگیری از سرطان، کاهش احتمال ابتلا به بیماری های کلیوی، سکته مغری، حملات قلبی و ... می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 405
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)