فال چوب یا فال ابجد چیست؟ چگونه فال چوب بگیریم؟

فال چوب یا فال ابجد چیست؟ چگونه فال چوب بگیریم؟

در مقاله انواع فال کدامند؟ چگونه فال گرفته می شود؟ تفاوت بین فال ها چیست؟ فال تاروت چیست؟ درخصوص انواع مختلف فال که شاید بیش از 50 نوع فال و فال گرفتن در جهان و ایران وجود داشته باشد، توضیح داده شد. یکی از انواع فال که به آن اشاره شد. فال چوب است. در این نوشته درخصوص فال چوب و نحوه گرفتن فال چوب/چگونه فال چوب گرفتن توضیح داده می شود.

برخی از منابع(که البته صحت آن مشخص نیست) فال چوب را از قدیمی ترین فال ها دانسته و آن را منتسب به دانیال نبی می دانند. این فال براساس حروف ابجد است که آن نیز هر کدام به یک عددی منتسب هستند، بنابراین برخی به آن فال ابجد نیز می گویند. این اعداد نیز خود تفسیرهایی دارند که شرح آن در اینجا نمی گنجد. اما به حروف ابجد شماره ای اختصاص می یابد(البته حروف ابجد مراتب کبیر، متوسط و صغیر دارند که اعداد زیر مربوط به مراتب کبیر می شوند) که به شرح زیر است:

الف =۱، ب = ۲،ج =۳، د =۴،ه =۵، و =۶،ز=۷، ح = ۸، ط =۹، ی =۱۰، ک =۲۰، ل =۳۰، م =۴۰، ن =۵۰، س =۶۰، ع =۷۰، ف =۸۰، ص =۹۰، ق =۱۰۰، ر=۲۰۰، ش =۳۰۰، ت =۴۰۰، ث =۵۰۰، خ =۶۰۰، ذ =۷۰۰، ض =۸۰۰، ظ =۹۰۰، غ =۱۰۰۰

در فال چوب/فال ابجد ترکیبی از حروف ابجد را انتخاب می کنند که براساس انتخاب این حروف و اعداد مربوطه تفسیرهای مربوط به آن اعداد را بدست آورده که در واقع نتیجه فال شما برای نیتی که کرده اید می باشد.

هم اکنون بسیاری از وبسایت ها این نوع از فال را با نام فال چوب بصورت آنلاین می گیرند که با جستجو در اینترنت می توانید آنها را بیابید. در این وبسایت ها شما با انتخاب ترکیبی از حروف ابجد نتیجه فال چوب خود را در ظرف چند ثانیه بدست می آورید. ضمنا اپلیکیشن هایی نیز برای گرفتن فال چوب یا فال ابجد طراحی و عرضه شده اند که با جستجو در وبسایت های معرفی اپلیکیشن ها مانند کافه بازار یا پلی استور می توانید اپلیکیشن فال چوب یا فال ابجد را دانلود و از آن استفاده نمایید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679713


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)