عوارض رابطه جنسی با شکم پر | چرا نباید با شکم پررابطه جنسی داشت

عوارض رابطه جنسی با شکم پر | چرا نباید با شکم پررابطه جنسی داشت
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/04

فعالیت های جنسی و یا همان رابطه جنسی بدلیل تحرک و فعالیت فیزیکی که دارد باید بر اساس اصول و قواعدی برگزار شود تا به بدن آسیب نرسد. دانشمندان بدین نتیجه رسیده اند که در صورت پر بودن معده به هیچ عنوان نباید آمیزش جنسی صورت پذیرد و فاصله زمانی بین خوردن وعده غذایی و آمیزش جنسی باید در حدود 3 ساعت باشد.

بعد از اینکه آمیزش جنسی با همسر خود داشتید مراقب باشید که بعد از آن فعالیت های سنگین نداشته و از نوشیدن آب سرد و همچنین دوش آب سرد خودداری کنید. دانشمندان برای احتیاط بیشتر بدین نتیجه رسیده اند که به هیچ عنوان بعد از خوردن وعده غذایی و شکم پر آمیزش جنسی نباید صورت پذیرد و زمان مناسب آن سه ساعت بعد از وعدع غذایی است.
یک کارشناس طب سنتی با تشریح نکاتی درباره آمیزش جنسی از دیدگاه طب سنتی گفت: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد.
رابطه جنسی یکی از مهمترین و مورد نیازترین ابزار انسانی رابطه جنسی است. اگر رابطه و آمیزش حنسی به موقع انجام شود علاوه بر طراوت روح می تواندن عاملی مهم و موثر برای پاک کردن جسم و بدن نیز باشد. مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از آمیزش جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود. در هر مورد در زندگی بهداشت باید رعایت شود.

آمیزش جنسی نیز که یکی از مهمترین رویدادهای فیزیکی بدن است به طور حتم باید در آن بهداشت صورت پذیرد. در صورت نداشتن بهداشت در آمیزش های جنسی ضعف قوا, عوارض قلبی، مغزی را برای شما در پی خواهد داشت. از دیگر مواردی که در صورت نداشتن بهداشت در آمیزش جنسی رذخ خواهد داد می توان به اعصاب و بینایی، عوارض قلبی، مغزی، کبدی، مشکلات مربوط به مثانه، کلیه، بیماریهای روحی و روانی و ... اشاره نمود.
اگر طبعی گرم دارید ممکن است دچار صعف و ناتوانی جنسی باشید با مصرف داروهای گیاهی مخصوص طبع گرم می تواند اوضاع شما را بدتر نموده و وضغیت بیماریتان حادتر شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 56828

نظرات کاربران

*