عوارض جراحی بینی | عوارض عمل بینی گوشتی | عوارض عمل بینی استخوانی

عوارض جراحی بینی | عوارض عمل بینی گوشتی | عوارض عمل بینی استخوانی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/13

جراحی بینی و یا رینوپلاستی، روشی است که می تواند شکل ظاهری صورت را با اصلاح در شکل و اندازه بینی تغییر دهد. همانند سایر روش های زیبایی، جراحی بینی دارای مزایا و معایبی است. در ادامه مقاله به مضرات عمل بینی و عوارض جراحی بینی در پیری و عوارض عمل بینی گوشتی می پردازیم. با چگانه همراه شوید.

دلیل اصلی انتخاب جراحی بینی این است که این روند و جراحی می تواند به طور کلی ظاهر صورت را تغییر دهد. بینی می تواند به میل و نیاز بیمار تغییر شکل داده شود و بیمار می تواند پیش از انجام عمل جراحی پلاستیک انتظارات خود را بیلان نموده و دقیقا همان چیزی را که می خواهد انجام دهد. جراحی می تواند مشکلات تنفسی را حل کند و خروپف را از بین ببرد.

جراحی بینی یک جراحی بسیار ساده و سریع است که می تواند در کمتر از 2 ساعت انجام شود. فراموش نکنید که برایبهبودی از عمل بینی تنها چند روز نیاز است. عمل جراحی به طور کلی ایمن است و می تواند در طیف گسترده ای از بیماران انجام شود. این روش ممکن است با استفاده از تکنیک های مختلف انجام شود. اما مانند هر عمل جراحی و یا رخداد پزشکی عوارضی نیز دارد که در ادامه بدین عواض می پردازیم.

جراحی بینی دارای معایبی است که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

هزینه های این روش، که نمی تواند برای همه بیماران مقرون به صرفه باشد و به طور کلی تحت پوشش بیمه نیست. با این حال، گزینه های مالی زیادی وجود دارد که می تواند برای یک خانوار معمولی بسیار پر هزینه باشد.

از دیگر معایبی که عمل و جراحی بینی دارد این است برخی از بیماران ممکن است به نتیجه دلخواه نرسیده و ممکن است بخواهند به شکل اولیه و اندازه بینی برسند، که این کار بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 722
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 461
تعداد کل بازدیدها: 225476

نظرات کاربران

*