علت خیانت زنان | چرا زنان خیانت می کنند | دلایل خیانت زنان | دلایل خیانت زن

علت خیانت زنان | چرا زنان خیانت می کنند | دلایل خیانت زنان | دلایل خیانت زن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/11/21

اگر تا به حال به خاطر خیانت قلبتان شکسته است، بایئد بدانید که این حالت به طرز وحشتناکی سایه اش تا ابد بر روی زندگی شما خواهد یود و مقدار زیادی تلاش نیاز دارد تا بتوانید بر آن غلبه کنید. بعد از اینکه توسط شریک زندگی خود فریب بخورید، ممکن است هرگز دوباره به شریک خود اعتماد نکنید. به گفته کارشناسان و روانشناسان خانواده، خیانت (از جمله امور عاطفی) یکی از علل اصلی طلاق است.اگرچه موسسه مطالعات خانوادگی گزارش می دهد که مردان بیش از همسرانشان قبول کرده اند که در موارد خیانت کردن بی شرم تر هستند و آمارهای جدید توسط روانشانسان نشان می دهد که از بیش از 40 درصد زنانی که از سال 1990 تقریبا میزان زنان بی شرم و خیانتکار 40 درصد افزوده شده است، در حالی که آمار مردان در مورد اینگونه مسائل همان میزان قبلی باقی مانده است.

در این مقاله در مورد مواردی می پردازیم که زنان خیانتکار برای کار خود دلیل آورده اند که بدان می پردازیم:

همسر من بارها به من خیانت کرده بود و با تمام این ها نمی خواستم وی را ترک کنم و دلیلش هم بچه هایم بودند و در حالت بدی بسر می بردم چون وی به من خیانت می کرد و من محکوم به زندگی با وی بودم تا این شد که خواستم از وی انتقام بگیرم و با شخص دیری ارتباط برقرار کردم.

بله من به همسر خود قبل از ازدواجمان خیانت نموده امد و آن هم به صورت فیزیکی نبوده است و تنها احساسی بوده است. این خیانت فیزیکی نبود، اما بیشتر دلبستگی عاطفی بود که شوهرم (پس از آن دوست پسر) معتقد بود که یک جور خیانت بوده است. زمانی که همسرم مرا ترک کرد در حدود 1 سال طول کشید و دوباره برگشت و ابراز پشیمانی نمود که می خواهد با من دوباره ازدواج کند و من مطمئن نبودم که آیا زمانی که شخصی به راحتی مرا ترک می کتد چگونه می توان به وی اعتماد نمود. در مدت زمان یکسالی که همسرم مرا طلاق داده بود با مرد دیگری آشنا شدن که بعد از برگشت شوهرم رابطه ام را با وی قطع کردم.
با وجود گذشت 1 سال هنوز هم مشکلات ما سر جای خودش باقیست و من را به سمت مردان دیگر سوق می دهد.

علت خیانت زنان | چرا زنان خیانت می کنند | دلایل خیانت زنان | دلایل خیانت زن


من در زندگی به همسر خود خیانت کردم و دلیلش هم این بود که او اصلا مرد خوبی نبود و دائما مرا به روابط جنسی با مردان دیگر متهم می کرد. من نیز کم کم این احساس را پیدا نمودم که برای کاری که نکرده ام در حال مجازات هستم چه بهتر که این کار را بکنم و به دلیل کتک هایی که از وی برای کار نکرده خورده ام بتوانم جبران کارهای بدش را صورت دهم.


من در رابطه من خوشحال نبودم و از اینکه تنها بودن را می ترسیدم. من رویارویی را دوست نداشتم و از ذهنم برای تصمیم گیری غلط، از اینکه آیا این تصمیم ماند یا ترک می شد، ترسیدم. من در مورد آن بسیار گریه کردم. من می دانستم که او و خودم را آسیب می رساند، اما نمی توانستم خودم را فقط به پایان برسانم ... بعد از مدتی او را شکست دادم. تقلب غیر قابل تقدیر است و با فریب دادن، من سزاوار نبودم با او باشم

من با فردی چندین سال در ارتباط بودم. چیزی بود که از دست رفته بود و من به صورت شان فردی را دیدم و بعد از یک سال از دانستن آنها، می دانستم که نمی توانم آنچه را که احساس می کردم را عقب نگه دارم. من ماهها فورا فریاد زدم، بعد یک بار فیزیولوژیک و سپس من روابط را با شخص دیگری به پایان رساندم.

بعد از 6 سال اصلا از رابطه ام با همسرم راضی نبودم و رابطه خوبی نداشتیم. اما تمامی خاطرات و تجربه ها و زمانی هایی که با هم بودیم نمی گذاشت که رابطه از آن بدتر شود و یا به جدایی فکر کنم. اما از لاحظ عاطفی خیانت کردم و وی متوجه شد و زندگی ما تبدیل به جهنم شد. اما بعد از مدتی فراموش شد و هر دو به ساخت مجدد زندگی مان کردیم. در چند ماهی که از هم جدا بودیم دوران سخت و بدی را تجربه کردم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 116
تعداد کل بازدیدها: 48590

نظرات کاربران

*