عاشق شدن | علائم و نشانه های رفتاری و احساسی عاشق شدن

عاشق شدن | علائم و نشانه های رفتاری و احساسی عاشق شدن

اکثریت مردم معمولا در طول زندگی خود عاشق می شوند، گاهی تلاش می کنند عشق خود را نسبت به فردی پنهان و مخفی نگه دارند، اما غافل از اینکه رفتار و احساسات انسان نشان دهنده عاشق شدن وی می باشد و می تواند انسان را لو دهد.

زنان از زبان مرد مورد علاقه شان، در زمان شنیدن کلمه دوست دارم، می خواهند مطمئن باشند، که طرف مقابل از عشق آنها دیوانه و مجنون است. چون که زنان موجوداتی عجیب هستند. آنها در هر چیزی تردید می کنند. سوالی که در ذهن دارند، را نمی توانند پایان دهند. به همین دلی، تنها حرف مردان نه، بلکه به حرکات آنها توجه می کنند. دیوانه و مجنون بودن در عشق، تنها از این مشخص می شود. در زمانی که عاشق فردی می شویم، بدون اینکه خودمان متوجه شویم، احساساتمان آن را نشان می دهند. از جمله رفتارهایی که نشان دهنده عاشق شدن می باشد، عبارتند از:

1- بزرگ شدن چشم ها:

هر چقدر هم که سنتی باشد، بزرگ شدن و یا گشاد شدن چشم ها، یکی از مهم ترین علائم و نشانه هایی است، که نشان از عاشق شدن دارد.

2- بالا رفتن غیر ارادی ابروها:

در زمان دیدن فردی که دوست اش داریم، به صورت غیر ارادی و ناخودآگاه و فوری ابروها بالا می رود، که نشان می دهند از فرد مقابل خوش مان آمده است.

3- نمایان شدن دندان ها:

اگر در زمان دیدن فردی، در صورت شما لبخند به وجود می آید و همه دندان های شما نمایان می شود، می توان گفت که با فرد رو به رو احساس خوشبختی دارید.

4- لیسیدن لب ها:

در زمان پسندید فردی در دهان بزاق ویژه ای ترشح می شود. در نتیجه این انسان به صورت غیر ارادی لب های خود را لیس می زند.

5- برقراری ارتباط چشمی:

فردی که عاشق شده است، تمایل دارد که به چشمان طرف مقابل نگاه کند. اما طولانی مدت به آن نمی تواند نگاه کند و چشمانش را بر می گرداند، که البته این بسیار نرمال می باشد.

عاشق شدن | علائم و نشانه های رفتاری و احساسی عاشق شدن

6- مردان وقتی فردی را که عاشق اش هستند، را می بینند، از ته دل نفس می کشند. این رفتار در عین حال بدن و شانه ها را به چشم می زند. با این عمل هم سرحال می شوند و هم تلاش می کنند جلب نظر کنند.

7- زنان وقتی مردی را که دوستش دارند، می بینند، با موهای خود و یا با لوازم تزئینی و آرایشی خود بازی می کنند. هر چه قدر، قدیمی هم که باشد، این یک واقعیت است. حتی زنانی که دارای موهای خیلی کوتاه هستند، وقتی مردی را که دوستش دارند، می بینند تلاش می کنند، موهای خود را با سلیقه آرایش کنند.

8- به اطراف تسلط هم نداشته باشند، در موقع صحبت کردن با فرد مورد علاقه به وی نزدیک می شوند تا دقت و علاقه خود را نشان دهد. علاوه بر این، دوست دارد با طرف مقابل تماس برقرار کند و نشان دهد که با وی بیگانه نیست.

9- در زمان صحبت کردن، بردن دست به گردن می توان علامت دوست داشتن باشد.

10- در زمان حرف زدن، تن صدا و طرز صحبت کردن تغییر می کند. این برای جلب دقت طرف مقابل می باشد و نشان می دهد که به وی دارای احساس می باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1055
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
عاشق شدن | علائم و نشانه های رفتاری و احساسی عاشق شدن
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)