طریقه آشنایی جان اسنو با کالسی: بازیگران معروف بازی تاج و تخت

طریقه آشنایی جان اسنو با کالسی: بازیگران معروف بازی تاج و تخت

سریال بازی و تاج و تخت یکی از سریال های محبوب و پر بیننده در سال های اخیر می باشد، که بازیگران معروفی در آن به ایفای نقش پرداخته اند، از جمله کیت هرنیگون که در این سریال نقش جان اسنو را بازی می کند، وی در مصاحبه تلویزیونی طریق اشنایی با بازیگر نقش کالیسی را این طور بیان می کند که در فصل اول تولید سریال با وی اشنا شده است.

کیت هرینگتون یکی از بازیگران اصلی سریال بازی تاج و تخت، که در نقش جان اسنو بازی کرده است، در مورد چگونگی آشنای اش یا مادر اژدها، امیلیا کلارک مصاحبه کرده است.

این بازیگر که مهمان یکی از برنامه های تلویزیونی بوده در مورد آشنایی اش با امیلیا کلارک گفته: "آشنایی با امیلیا دقیقا یادم است، انگار همین دیروز بود، در حال تولید فصل یک سریال بازی تاج و تخت در بلفاست بودیم، که امیلیا را در تراس یکی از هتل ها ایستاده بود، دیدم، بعد از دیدن این دختر زیبا، دهنم از شگفتی باز مانده بود. چنان زیبا و دلربا بود که در مدت کوتاهی با هم دوست صمیمی شدیم".

وی همچنین در این مصاحبه گفته است چون در سریال صحنه هایی بود که باید بدنم نمایش داده می شود به همین دلیل برای زیباتر دیده شدن بسیار تلاش کردم و ورزش های مختلفی را انجام دادم. چرا که " اگر قرار بود 60 میلیون نفر این صحنه ها را ببینند، پس بهتر بود من هم تمام تلاش را می کردم".

لازم به ذکر است که کیت هرینگتون با بازیگر معروف رز لزلی نامزد می باشد. همان دختر وحشی که در سریال بازی تاج و تخت عاشق جان اسنو بود و در حمله به دیوار به دست یک کودک کشته شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 250
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)