صحبت های دوران نامزدی: در دوران نامزدی در مورد چه صحبت کنیم؟

صحبت های دوران نامزدی: در دوران نامزدی در مورد چه صحبت کنیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/08

میان زوجین و نامزدها نیاز است که حتما حریم ها راحت شود و بین شان پرده ای باشد. از این رو نمی توان در مورد هر موضوعی صحبت کرد. روزهایی که باهم هستید باید موضوعاتی برای صحبت کردن باهم داشته باشید.

بر این اساس نیاز است، صحبت هایی که هر روز با نامزدتان می کنید، دارای اصول و چهارچوب باشد. به همین دلیل خیلی از مردم می دانند وقتی با نامزدشان یکجا هستند بهتر است حرف های زیبا و رومانتیکی بزنند. این طرز فکر زیاد هم بی ربط نیست. برای حرف زدن با نامزدتان موضوعاتی نیاز است. تا موجب ایجاد مهر و محبت در میان شما شود. و زندگی مشترک طولانی باهم داشته باشید.

اگر می خواهید که علاقه تان به هم بیشتر شود و عشق بیشتر به هم داشته باشید، لازم است که هر دوی شما در مورد موضوعات خوب و اثر گذار صحبت کنید. از این رو، در این مطلب برای شما موضوعاتی که خوب است با نامزدتان در موردش صحبت کنید، را ارائه خواهیم کرد:

1- در مورد آینده صحبت کنید:

اگر می خواهید که علاقه و عشقتان بلند مدت و پایدار باشد، هر روز، یکی از موضوعاتی که نیاز است با نامزدتان در موردش صحبت کنید در مورد آینده است. در این خصوص در مورد موضوعات زیر می توانید با هم صحبت کنید:

- زندگی؛

- کارهایی که می خواهید انجام دهید؛

- اهداف آینده؛

- فکر و خیالتان در مورد آینده؛

در مورد آینده یک زوج خیال پردازی کنید، و تلاش برای رسیدن به این آینده مشترک با همسرتان بسیار شگفت انگیز خواهد بود. اگر شما فکرتان با هم یکی باشد، این می توان بدون زحمت هم باشد.

صحبت کردن در مورد آینده هم برای نقشه های فردی و هم برای نقشه های هر دوتان لازم و مفید است.

با فردی که می خواهید زندگی کنید، در مورد اینکه در 10 سال آینده چکار باید کرده باشید و یا در 80 سالگی چه نتایجی داشته باشید صحبت کنید. در مورد آینده می توانید به یک نقطه اشتراک برسید و با کمک همدیگر آینده را بسازید.

2- مسائل خانوادگی:

شما و نامزدتان، در خانواده های متفاوتی زندگی می کنید. این هم از موضوعاتی است که هر روز می توانید در موردش صحبت کنید. در مورد مشکلات خانوادگی و یا روابط خانوادگی علائق خانوادگی خود صحبت کنید.

3- سلامتی؛

اگر دچار بیماری می باشید، تلاش کنید این موضوع را به خود به قبولانید که باید این مشکل را با نامزدتان در میان بگذارید. از این که وی ناراحت شود، مشکلی پیش بیاید و یا جدا شود، نترسید.

عشق و علاقه زمانی حقیقی و راستین است که زوجین در زمان خوشی و ناراحتی یار و یاور هم باشند. برای اینکار اجازه دهید که نامزدتان به شما کمک کنید.

5- پول؛

نیاز مالی شما، امکانات، علاقه تان به پول و .. لازم است که روشن شود. در مورد اینکه در آینده نقشه های مالیتان چیست صحبت کنید. در مورد دخل وخرج زندگی و مدیریت هزینه های زندگی با هم مذاکر نماید.

6- روابط جنسی

یکی از موضوعاتی که نیاز در زمان نامزدی در موردش صحبت شود، مسائل مربوط به اتاق خواب می باشد. صحبت کردن در مورد علائق جنسی نباید بین زوجین یک تابو باشد.

در این مورد که در اتاق خواب چی دوست دارید، و چی دوست ندارید صحبت کنید. البته باید توجه داشته باشید که صحبت کردن در این مورد کمی سخت است و در هر مکانی و زمانی نمی شود در موردش صحبت کرد.

7- اهداف

با نامزدتان هر روز، در مورد اهدافتان صحبت کنید. حتما برای شما و نامزدتان اهداف مهمی و قابل توجهی وجود دارد. این می توان در مورد کار، پیشرفت، مسافرت، نویسندگی و ... باشد.

نامزدتان از اینکه به حرف های شما گوش می دهد و پی به اهمیت آنها می برد احساس حوش بختی خواهد کرد.

البته شما هم به حرف های نامزدتان توجه نشان دهید.

اما توجه داشته باشید آنچه که مهم می باشد، در میان گذاشتن موضوعات با اهمیت می باشد. تا خدای ناکرده در زندگی مشترک خلل و مشکلی پیش نیاید و با شناخت کافی به سر خونه و زندگی بروید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 3000
تعداد کل بازدیدها: 277085

نظرات کاربران

*