شکستن قفل فایل پی دی اف | باز کردن قفل فایل pdf | حذف کردن قفل فایل پی دی اف

شکستن قفل فایل پی دی اف | باز کردن قفل فایل pdf | حذف کردن قفل فایل پی دی اف
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/24

این روزها فایل پی دی اف یکی از پرکاربردترین فایل های موجود در دنیای ماست. همه ما دور و نزدیک با این فایل چه در کامپیوتر و چه در موبایل خود درگیر بوده و هستیم. اما مقاله ما در مورد توضیح فایل پی دی اف نیست بلکه در مورد موارد جانبی است که ممکن است در مواجه با فایل پی دی اف با آن برخورد کنید.

مهم نیست  که شما یک مهندس در ناسا هستید یا فقط یک دانش آموز در دبیرستان، در طول سال بارها ممکن است با این مشکل مواجه شوید که باید با یک فایل PDF کار کنید. اگرچه فایل حاوی اطلاعاتی است که می توانید آن ها را مشاهده کنید اما به دلیل قفلی که دارد نمی توانید آن اطلاعات را کپی کرده و برای خود در جایی ذخیره نمایید.در این صورت، اگر شما چندین بار در طول روز با آن فایل PDF کار داشته باشید هر بار که آن را باز کنید، باید رمز عبور را تایپ کنید، این کار بسیار خسته کننده و بسیار آزاردهنده است.

پس چگونه این لایه امنیتی را حذف کنید؟ در مقاله ای که پیش روی شماست برای شما دوستان  و مخاطبین گرامی توضیح می دهیم که چگونه یک فایل پی دی اف را که دارای قفل امنیتی است غیر فعال نموده و براحتی از محتویات و اطلاعاتی که در آن pdf وجود دارد استفاده کنید. با چگانه همراه شوید.

در این آموزش، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک کلمه عبور را از یک فایل PDF در عرض چند ثانیه بردارید. فرآیند که به شرح زیر است بسیار آسان بوده و براحتی می توانید آن را انجام دهید. در ادامه نه تنها یک روش بلکه چندین روش توضیح داده خواهد شد که هر کدام اگر برای شما کار نکرد بتوانید در همین مقاله شیوه راه حل خود را بیابید.
اگر نمیتوانید فایل PDF را باز کنید، ویرایش، کپی یا چاپ کنید، در اینجا برخی از ابزارهای آنلاین و برنامه های ویندوزی را که می توانید از آن برای باز کردن قفل استفاده کنید را ارائه می کنیم.روش اول چگونه قفل فایل پی دی اف را برداریم |  چگونه قفل فایل pdf را بشکنیم

اگر فایل پی دی اف شما به گونه ای طراحی شده است که از چاپ، کپی کردن محتوا در صفحه یا ویرایش این محتوا محدود شده است می توانید با ابزارهایی که در ادمه آن ها را ارائه می کنیم حذف کنید. این محدودیت ها می تواند عدم اجازه کپی کردن فایل شما و یا حتی باز شدن فایل pdf شما در حالت کلی باشد.  
ابزارهای آنلاین بسیاری وجود دارند که می توانند به راحتی قفل فایل پی دی اف شما را بشکنند کافیست که از ابزارهای آنلاین زیر استفاده کنید. بسیاری از شما دوست دارند به صورت آنلاین قفل فایل پی دی اف خود را باز کنند که با وب سایت های زیر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

سایت های دیگری وجود دارند که پیشنهاد می کنند رمز عبور صاحب را از یک PDF حذف کنید از جمله:

    PDF Password Remover
    PDF Unlocker
    PDFCrypt (a command-line tool)
نحوه کار کردن با این وب سایت ها بسیار ساده است. بدین صورت که براحتی می توانید با دراگ کردن و انداختن فایل در این وب سایت ها قفل فایل pdf خود را بشکنید.


دانلود pdf password remover | چگونه پسورد فایل پی دی اف را حذف کنیم

 

روش دوم

یکی دیگر از راه هایی که می توانید قفل فایل پی دی اف خود را بردارید استفاده از وب سایت آنلاین smallpdf.com است. این وب سایت یمی از ساده ترین و قویترین وب سایت هایی است که می توانید از طریق آن فایل پی دی اف خود را بدون قفل نموده و اگر قفلی دارد آن را باز کنید.

قفل شکن پی دی اف اندروید 11
برای این کار کافیست که فایل پی دی افی که می خواهید قفل آن را بشکنید درون قسمت صورتی رنگی که در مرکز تصویر وجود دارد انداخته و به اصطلاح آن را باز کنید.

قفل شکن پی دی اف اندروید

بعد از اینکه فایل توسط وب سایت اپلود شد دیگر کار آنچنانی وجود ندارد. کافیست گزینه کناری را زده و بر روی دکمه unlick PDF کلیک کنید. فایل شما باز شده و با سیو کردن ان براحتی می توانید از ان استفاده کنید.روش سوم آموزش تصویری حذف پسورد پی دی اف  |  چگونه به راحتی رمز عبور را از یک فایل PDF حذف کنید


    مرورگر وب خود را (Chrome، Mozilla، Edge و غیره) باز کنید

چگونه پسورد فایل پی دی اف را برداریم


    PDF را پیدا کنید که رمز عبور شما حذف می شود

شکستن قفل pdf اندروید
    PDF را در مرورگر خود بکشید و رها کنید

شکستن قفل pdf برای کپی
    رمز عبور PDF را تایپ کنید

 حذف پسورد pdf
    روی دکمه «چاپ» در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید

چگونه پسورد فایل پی دی اف را برداریم
    روی ذخیره کلیک کنید

چگونه قفل پی دی اف را بشکنیم
    چند ثانیه صبر کنید تا فایل PDF دانلود شودبه همین راحتی می توانید اگر فایل ی دی اف شما پسورد دارد آن را حذف کنید.

 
روش چهارم


  گام به گام برداشتن پسورد فایل پی دی اف  | شکستن قفل pdf


اما همیشه شما پسورد پی دی اف را ندارید و همچنین نیاز به ابزاری دارید که بتوانید قفل پی دی اف خود را بشکنید. در ادامه شیوه هایی را به شما ارائه می دهیم که می توانید بر اساس آن پی دی اف که بدستتان رسیده است را می توانید قفلش را شکسته و به راحتی محتویات آن را کپی کرده و استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار Soda PDF برای برداشتن و شکستن قفل پسورد فایل پی دی اف       
    در اولین مرحله  سایت سودا پی دی اف را به آدرس  https://www.sodapdf.com/unlock-pdf/ در مرورگر وب رایانه خود باز نموده و به آن آدرس مراجعه کنید.
      
حذف کردن قفل فایل pdf

    در این مرحله همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید بر روی CHOICE FILE کلیک کنید. این مرحله با یک دکمه سبز در سمت راست صفحه به طور کامل مشخص است. پس از اینکه این دکمه را فشردید، این کار باعث می شود تا یک فایل اکسپلورر (ویندوز)   برای باز کردن  فایلی که می خواهید قفل آن را بکشنید باز شود.
 
حذف کردن قفل فایل پی دی اف

    فایل PDF خود را انتخاب کنید. در پنجره ای که باز می شود، به محل مورد نظر خود که در آن PDF شما ذخیره می شود، بروید و سپس روی PDF یکبار کلیک کنید تا آن را انتخاب کنید.

 باز کردن قفل فایل پی دی اف


    روی open  کلیک کنید. این کلید در گوشه پایین سمت راست پنجره است. انجام این کار فایل PDF انتخابی شما را به PDF سودا آپلود می کند.

 باز کردن قفل فایل pdf

    رمز عبور کاربر را وارد کنید در جعبه متن که ظاهر می شود، رمز عبور مورد استفاده برای باز کردن PDF را تایپ کنید.

باز کردن قفل فایل پی دی اف
 
    روی UNLOCK کلیک کنید این دکمه سبز زیر جعبه متن رمز عبور است. Soda PDF رمزگذاری را از PDF حذف خواهد کرد.

شکستن قفل فایل پی دی اف

    روی VIEW & DOWNLOAD BROWSER کلیک کنید. این دکمه در سمت راست صفحه است. انجام این کار PDF PDF باز شده را برای بارگیری بر روی رایانه خود، بدون نیاز به وارد کردن یک رمز عبور باز می کند.

چگونه پسورد فایل پی دی اف را برداریم

        بسته به تنظیمات مرورگر شما ممکن است لازم باشد یک مکان ذخیره را انتخاب کنید یا قبل از بارگیری PDF آن را تایید کنید


اگر هیچکدام از روش های بالا کار نکرد می توانید از آدرس های زیر استفاده نمایید. و فرآیند باز کردن قفل و کلیه محدودیت ها (چاپ، کپی، ویرایش، عصاره و فقط خواندن) را از فایل PDF حذف کنید.

PCVITA PDF Restriction Remover


http://www.mypdfsolutions.com/


http://www.mypdfsolutions.com/how-to-unlock-secured-pdf-file.html


http://www.pdfunlockers.net/


http://www.makeuseof.com/dir/freemypdf-unlock-restricted-pd/


http://www.makeuseof.com/dir/pdfunlock-locked-pdf-files/


http://www.instructables.com/id/How-to-Remove-PDF-Password-Security-PrintEditCo/


http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/ .


http://www.wikihow.com/Change-File-Permissions-on-Windows-7


http://download.cnet.com/PDF-Password-Remover/3000-18497_4-75665065.html


http://pcsupport.about.com/od/toolsofthetrade/tp/pdf-password-remover.htm


ما معتقدیم که نظرات و پیشنهادات شما می تواند ما را در تولید محتوایی فاخر تر یاری رساند. پس اگر هیچکدام از گزینه ها و راه های بالا نتوانستند مشکل باز کردن قفل فایل پی دی اف شما را حل کنند و شما راه دیگه ای برای برداشتن قفل فایل pdf خود یافتید حتما ما و دیگر مخاطبین گرامی را در مورد آن اگاه گردانید و در قسمت کامنت ها و نظرات آن را قرار دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 26
تعداد کل آرا: 575
تعداد کل بازدیدها: 319069

نظرات کاربران

*