شناخت شخصیت افراد از روی انگشتر دست| انگشتر خود را به کدام انگشت دست می کنید

شناخت شخصیت افراد از روی انگشتر دست| انگشتر خود را به کدام انگشت دست می کنید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/04/07

انگشتر یکی از اشیاء و کالای تزئینی می باشد که بسیاری از زنان و مردان آن را دوست دارند و لذا خیلی ها از انواع مختلف انگشتر استفاده می کنند. با توجه به اینکه انگشتر را در کدام انگشت می کنید، می توان به شخصیت افراد پی برد.

 

 انگشتر برای اکثر مردم به ویژه خانم ها یکی از لوازم آرایشی بسیار مهم می باشد و از آن بسیار استفاده می کنند. انگشتر علاوه بر اینکه برای زیبایی و آرایش خوب است، می تواند نشان دهنده خصوصیت و ویژگی های افراد هم باشد. از روی این نکته که انگشتر خود را در کدام انگشت می کنید، شخصیت افراد را می توان تشخیص داد.

1- کردن انگشتر به انگشت سبابه: به دنبال تصدیق و تایید خود می باشد.

کردن انگشتر در انگشت سبابه دست، نشان می دهد که این افراد در صدد اثبات خود هستند. اگر این کار را زنان انجام دهند؛ این می تواند نشان دهنده این باشد که آنها احتمال برخی از خصوصیات مردانه مانند عصبانیت و غیره را دارند. در برخی موارد زنانی هم که دارای انحرافات جنسی هستند، انگشتر را در انگشت سبابه می کنند.

2- کردن انگشتر در انگشت اشاره: رمز حمایت و قدرت می باشد.  

انگشتری که در انگشت اشاره دست راست باشد، نشان می دهد که صاحب آن شخصیتی با اراده دارد و او برای رئیس شدن تلاش می کند. همچنین این انگشتر خبر از تفکرات مثبت صاحب خود دارد. اما اگر انگشتر در انگشت اشاره دست چپ باشد، نشان می دهد که صاحب این انگشت در تلاش است، متفاوت دیده شود. این افراد همان طور نیستند که در زندگی عادی دیده می شوند. کمی متفاوت می باشند و تلاش می کنند که خودشان را خیلی بهتر نشان دهند.

3- کردن انگشتر در انگشت وسط: رمز خودخواهی می باشد.

روانشانسان بر این عقیده می باشند که، افرادی که انگشت خود را در این انگشت می کنند، تمایل به تکبر و غرور دارند، هر چه قدر از انگشتر  در این انگشت به صورت موثر استفاده کنند، نشان دهنده این می باشد که به همان میزان مغرور و خودخواه می باشید و از خودتان بیشتر مطمئن هستید.

4- کردن انگشتر در انگشت حلقه: رمز عشق و علاقه می باشد.

انگشتری که در این انگشت می باشد، برای هر کسی اطلاعات روشنی می دهد و نشان از وضعیت تاهل می باشد. هنوز هم بر اساس تفکرات مصر باستان، می توان گفت که از این انگشت رگ عشق به قلب می رود. همچنین بودن انگشتر در این انگشت از رومانتیک بودن، خیال پرداز بودن، داشتن عواطف و احساسات ظریف و عشق به هنر را نشان می دهد. ولی اگر انگشتر در انگشت دست چپ است، نشان می دهد که این زن مطلقه و یا بیوه می باشد.

بر اساس سنت های مسیحی ها، سه تا از انگشت های دست چپ معنای ویژه به خود را دارند، در دنیای قدیم مسیحیت عروس ها به سه انگشت خود (انگشت اشاره، انگشت وسط و انگشت حلقه) انگشتر می کردند و معنای این هم پدر، پسر و روح القدوس بود. ولی وقتی عروسی تمام شد، عروس دو انگشتر را از دست خود خارج می کرد و تنها انگشتر انگشت نامزدی را نگه می داشت.

5- کردن انگشتر در انگشت کوچک: این نشانه انسانه های غیر عادی می باشد.

انگشتری که در این انگشت می باشد، نشان می دهد که صاحب آن دارای شخصیت غیر عادی است. این افراد، شخصیت های خلاق و ماهری دارند. علاوه بر این انگشتر انگشت کوچک به فریب و حیله اشاره می کند. همچنین افرادی که انگشتر خود را در انگشت کوچک می کنند، روابط عمومی قوی دارند و با بسیاری از افراد می توانند ارتباط بر قرار نمایند.

6- کردن انگشتر در انگشت پا:

زنانی که در انگشت پای خود انگشتر می کنند، تلاش می کنند که زیبا، جذاب، جالب توجه، غیر عادی، متفاوت از بقیه بودن را نشان دهند. همچنین این شرایط نشان می دهد که خانم ها از خود راضی نمی باشند.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.6
مجموع آرا: 5

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 73
تعداد کل آرا: 3060
تعداد کل بازدیدها: 303607

نظرات کاربران

*