شناخت خصوصیات اخلاقی و رفتاری از روی فرم انگشت شصت | روانشناسی افراد از روی انگشت شصت

شناخت خصوصیات اخلاقی و رفتاری از روی فرم انگشت شصت | روانشناسی افراد از روی انگشت شصت
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/12/14

خیلی از ماها دوست داریم، ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی دوستان و یا کسانی که با آنها در ارتباط می باشیم را بشناسم. برای این کار راههای مختلفی وجود دارد، که با توجه به آنها انسان می دهد، به خصوصیات و روحیات طرف مقابل پی ببرد. یکی از این راه توجه به فرم و شکل انگشت شصت دست می باشد.

فرم و ساختار انگشت شصت خبر از شخصیت و خصوصیات فردی و اخلاقی انسان می دهد. بر اساس تفکرات روانشناسان انگلیسی، با نگاه کردن به اندازه انگشت شصت تا بند انگشت، می توانیم خصوصیات و ویژگی های افراد را بشناسیم. برای شناخت روحیات و خصوصیات طرف مقابل به فرم انگشت شصت توجه کنید و فاصله نوک انگشت با بنده انگشت را به دقت ملاحظه نماید. همانطور که در تصوسر مشاهده می کنید، سه نوع فرم انگشت وجود دارد. که هر کدام نشان دهنده ویژگی ها و خصوصیات مختلف رفتاری و روحیات متفاوت در انسان ها می باشند. بر اساس تیپ و فرم انگشت شصت، خصوصیات و ویژگی های افراد مختلف عبارتند از:

1- تیپ A: افراد چشم شور می باشد. زود به زود عاشق می شوند، داشتن روابط دوستانه و عاشقانه با این افراد مشکل زا می باشد. شما را هر لحظه می توانند ناراحت کنند. روابط کاری هم معمولا با موفقیت همراه نیست. چرا که به منافع شخصی خود اولویت می دهند. در نهایت می توان گفت که بی اعتبارترین انسان ها هستند.

2- تیپ B:

به این گونه افراد می توان، امیدوار شد و اعتماد کرد. این ها افراد ساکتی می باشند. دارای ویژگی های رهبری هستند. این تیپ از افراد برای کسانی که وارد زندگی شان می شوند، به دنبال راههایی برای خوشبخت کردنشان می باشند.

3- تیپ C:

این گونه انسان ها خیلی زود هم به انسان های دیگر و هم به اشیای دیگر وابستگی پیدا می کنند. خودش را از عادت ها و سنت ها نمی توانند رها کنند.

به افرادی که عاشق می شوند، صادق هستند و صادق هم می مانند. معمولا تمرکز حواس خود را بر روی یک انسان و یا یک اشیاء و غیره متمرکز می کنند. به همین دلیل در زندگی روزمره با سختی های زیادی مواجه می گردند. این طور که جدایی از افرادی که عاشقشان هستند، را نمی توانند بپذیرند و آن را به سختی قبول می کنند. قبل از این که با این افراد رابطه ای را شروع کنید، دوباره فکر کنید. چرا که از اگر می خواهید جدا شوید، دردسرهایی زیادی به وجود می آید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 3000
تعداد کل بازدیدها: 277085

نظرات کاربران

*