شش راز ساده برای پیدا کردن بهترین مدل برای دکور خانه

شش راز ساده برای پیدا کردن بهترین مدل برای دکور خانه

نمیدانید از کجا باید برای ساخت خانه ای که شخصیت واقعی شما را نشان میدهد، شروع کنید ؟ با این ترفند های آسان شروع کنید.

خانه ماهمراه با نقاشی های زیبا به ما این فرصت را میدهد تا شخصیت منحصر به فردمان را نشان دهیم. این نباید تنها منعکس کننده یک حس باشد بلکه بتواند سبک زندگی ما را نیز منعکس کند. اغلب اوقات، گفتنش آسان تر از انجام دادنش است. اگر شما آماده اید که در سال جاری سبک زندگی تان را تغییر دهید، برای پیدا کردن ایده ،به جای دنبال کردن وبلاگ های مربوط به طراحی و یا صفحات اجتماعی دیگر این 6 روش آسان را مطالعه کنید.

1. با یک آلبوم از تصاویر موردعلاقه تان  شروع کنید

وقت صرف کردن برای بررسی عکس های زیاد در این آلبوم مخصوص می تواند بسیار الهام بخش باشد، اما توانایی به خاطر سپردن عکس هایی که دیده و پسندیده اید ممکن است سخت باشد. تخته ای بسازید و آن را به انواع سبک ها اختصاص دهید، از آن به عنوان وسیله ای برای جمع آوری عکسهایی که مورد علاقه تان است استفاده کنید. هرچند وقت یک بار آنچه را که نگه داری کرده اید را مرور کنید تا به چیزی که مد نظرخودتان هست برسید.

  1. یک قطعه اصلی برای طراحی خانه را خریداری کنید

یک شی ء مانند کاسه، لامپ، قاب و یا حتی یک قطعه کوچیکی از وسایلی که دوستش دارید را پیدا کنید. از آن به عنوان طراحی استفاده کنید و از آن قطعه برای طراحی بقیه اتاق ایده بگیرید. این روش که شما وسیله ای را که واقعا از آن لذت میبرید را دارید کمک می کند تا سایر ایده هایی را که برای خانه تان مدنظر دارید را مرور کنید.

  1. تخته سبک زندگی واقعی را بسازید

در حالی که به آلبوم مخصوص تصاویری که قبلا توضیح داده شد شبیه است، تخته سبک زندگی واقعی یک نگاه واقع گرایانه به سبکی که دوستش دارید را ارائه میدهد. شاید ساده به نظر برسد اما حتی یک بسته چوب کبریت می تواند به شما ایده هایی را ارائه دهد. شاید این یک روش حرفه ای وسعت دادن به خانه از سطح یک مجله یا یک کارت پستال که به آن وابسته و علاقه مند بودید، باشد. همچنان که به جمع آوری اقلام و اضافه کردن به تخته تان ادامه میدهید، مطمئن باشید که نتیجه سبک مورد پسندتان را می بینید.

  1. با طراحی یک لوگو شروع کنید

فضای کوچیکی در خانه تان را پیدا کنید، مثل یک میزعسلی، میز آرایش اتاق خوابتان یا یک قفسه کوچک. اشیای کوچیکی مانند گلدان، کاسه های تزئینی، قاب عکس یا آثار هنری، هرچیزی که قوه مخیله تان را تحریک می کند را جمع آوری کنید. آن ها را مرتب کنید و برای اینکه متوجه شوید این موارد در بلند مدت هم برای تان جذابیت دارند، برای یک هفته یا با بیشتر با آنها زندگی کنید. طراحی یک ناحیه کوچک نسبت به کل فضای اتاق رعب کمتری دارد و اگر شما از آنچه که ایجاد کرده اید نهایت لذت را بردید می توانید این سبک را درکل فضای خانه تان گسترش دهید.

  1. برای زیباتر شدن از گل استفاده کنید

گل ها منبع الهام برای بسیاری از مواردی است که با مد پیش میروند، زیبایی و تزئین خانه. این فرصت بازی با شکوفه ها در رنگ ها، اشکال و بافتهای مختلف می تواند به شما کمک کند تا آنچه که بیشتر با روح شما در ارتباط است را تحریک کنید. برای مثال، اگر شما به یک طرح مینمالیست، متقارن، دکور خطوط مدرن علاقه دارید شاید این روش برای شما بهترین باشد.

  1. از یک نمایشگاه طراحی خانه دیدن کنید

بسیاری از طراحان داخلی در نمایشگاه ها شرکت می کنند و اغلب درآمد آن را به خیریه می دهند. طراحان این فرصت را دارند تا اتاق را به گونه ای طراحی کنند که بهترین سبک ها و تمایلاتی را که در حال حاضر رایج هستند را نشان دهند. بازدید از یکی از این نمایشگاه ها به شما کمک می کند تا آنچه را که میخواهید در خانه تان ببینید را ببینید.

                                                                  

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 148
تعداد کل نظرات : 24
تعداد کل آرا: 1218
تعداد کل بازدیدها: 122719
شش راز ساده برای پیدا کردن بهترین مدل برای دکور خانه
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)