شرکت های اینترنتی اطلاعاتی که از کاربران دارند را فاش می کنند

شرکت های اینترنتی اطلاعاتی که از کاربران دارند را فاش می کنند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

کمیسیون تجارت فدرال به چندین ارائه کننده خدمات بزرگ اینترنت در ایالات متحده فرستاده است و به آنها می گوید که داده هایی را که مشتریان خود را جمع آوری می کنند و اهدافی که برای آنها جمع آوری می شود، ارایه می کند. این ممکن است اقدامات نظارتی جدیدی را از FTC نشان دهد، زیرا اطلاعات ممکن است الگوهای سوءاستفاده یا سایر موارد مربوط به استفاده از داده هایی را که در آن ایالات یا FTC می خواهند اقدام کنند، نشان می دهد.

نامه های این اطلاعات توسط کمیته تجارت فدرال به گوگل، T-Mobile، Comcast و شرکت های فرعی ثابت و بی سیم Verizon و AT & T ارسال شده است. یک سخنگوی FTC گفت: این "نشان دهنده طیف وسیعی از ISP های بزرگ و کوچک، و همچنین ارائه دهنده اینترنت ثابت و تلفن همراه است."

این فشار جدید بیش از قوانین محافظت از مصرف کنندگان است که FTC در حال حاضر در محل اقدام به اقدامات علیه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی است که به نظر می رسد به سوء استفاده از حریم خصوصی مشتریان خود است. اطلاعاتی که FTC می خواهد از ISP ها را شامل دسته های اطلاعات شخصی جمع آوری شده، هر شخص ثالثی که داده ها را ارائه می دهد، چقدر طول می کشد، چگونه آن را جمع می کند، شناسایی نشده یا شناسایی شده و غیره.

آژانس می گوید که از ISP ها برای داده ها خواسته است تا بتواند "روش های حفظ حریم خصوصی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را درک کند" به این ترتیب که شرکت های مخابراتی به پلتفرم های یکپارچه عمودی متصل می شوند که محتوای تبلیغاتی را نیز ارائه می دهند. "

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 122
تعداد کل بازدیدها: 78252

نظرات کاربران

*