شاهزاده هری و اپرا شریک کاری شدند | جزییات برنامه بهداشت روان با حضور آپرا و شاهزاده هری

شاهزاده هری و اپرا شریک کاری شدند | جزییات برنامه بهداشت روان با حضور آپرا و شاهزاده هری
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

اپل در برخی از نام های بسیار بزرگ روپوشیده شده است، به نظر می رسد که محتوای اصلی خود را برای خدمات جریان اپل + گسترش دهد. اپرا یکی از آنهاست و می تواند به درستی به عنوان مجوز تلویزیون مورد توجه قرار گیرد. اپل در حال حاضر پیش رفته و حق امتیاز را در قالب دوک ساسکس، که بیشتر به عنوان شاهزاده هری شناخته می شود، که با اپرا برای یک سریال مستند سلامت روبرو می شود، دریافت می کند.

پرنس هری و اپرا شرکا، سازندگان و تولیدکنندگان اجرایی در این سری از سریال های بهداشت روان که هنوز نامشخص است و قرار است در سال 2020 در پلتفرم اپل راه اندازی شود، دو ماه است که در این سری کار می کنند.

این یک مجموعه مستند چند بخشی است که بر روی هر دو بیماری روانی و سلامت روانی تمرکز دارد. ایده این است که بیننده را الهام بخشد تا یک گفتگو صادقانه در مورد چالش هایی که بیشتر ما با آن روبرو هستند و چگونه ما بتوانیم خودمان را با ابزارهایی که به ما "صرفا زنده ماندن نیست، اما برای رشد" کمک کنیم.

امید ما این است که این مجموعه مثبت، روشن و همه جانبه باشد - به اشتراک گذاشتن داستان های جهانی از روح انسانی بی نظیر که از تاریک ترین مکان ها برمی آید، و فرصت برای ما برای درک خودمان و کسانی که در اطراف ما بهتر هستند. من فوقالعادم افتخار می کنم که در کنار این اپراتور در این سری حیاتی کار کنم، "پرینس هری گفت.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 84934

نظرات کاربران

*