سیستم ضد دست انداز برای ماشین های خودران تسلا راه اندازی شد

سیستم ضد دست انداز برای ماشین های خودران تسلا راه اندازی شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

Tesla می تواند از Pothole اجتناب از ویژگی Autopilot خود را اضافه کنید. بته ها رانندگان ناامن در سراسر جهان هستند، جایی که نه تنها زیر اتومبیل های ما خراش دارند، اما در بعضی موقعیت ها، اگر بتونه به اندازه کافی عمیق باشد و یا سنگ های تیز را پر کند، می تواند باعث بروز تنه های ما شود. البته، بهترین کاری که باید بکنید این است که از آنها اجتناب کنید، و این چیزی است که تسلا می تواند در ماشین های خود بسازد.

در یک توییت توسط مدیر عامل شرکت الون ماسک، او پاسخ به یک سوال توسط یک مشتری که از Musk پرسید اگر Tesla می تواند اجتناب از pothole به ویژگی Autopilot خود اضافه کنید. Musk سپس با گفتن "قطعا" پاسخ داد. او به جزئیات نگریسته نمی شود، بنابراین معلوم نیست که چقدر جدی است، اما به نظر می رسد که یک ایده فوق العاده است.

ما مطمئن نیستیم که چطور ممکن است از اجتناب از تپه ها استفاده کنیم، اما همانطور که مشتری پیشنهاد کرد، می توان این کار را به طریقی انجام داد که در آن اجازه می دهد که خودرو در مسیر خود باقی بماند و به اندازه کافی برای جلوگیری از چاله ها حرکت کند. این در مقایسه با چرخش به شدت به نقطه ای که در آن ماشین ممکن است در واقع در خط مقابل قرار می گیرند.

هیچ کلمه ای در مورد زمانی که تسلا ممکن است این ویژگی را به اتومبیل های خود اضافه کند، اما این می تواند چیزی باشد که منتظر آن هستیم، به خصوص اگر شما از ویژگی Autopilot شرکت هستید که در هر بار بروز رسانی پیشرفت کرده و بهبود یافته است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 85316

نظرات کاربران

*