سوپرمارکت و میوه فروشی اتوماتیک درب خانه!

سوپرمارکت و میوه فروشی اتوماتیک درب خانه!
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/23

Robomart می خواهد به طور خودکار به عرضه محصولات تازه به خانه ها را انجام دهد. این کمپانی قصد دارد که از طریق ماشین های اتومات به تحویل مواد غذایی و سبزیجات و میوهها رو بیاورد. زمانی که در مورد موضوع تحویل مواد غذایی سخن می گوییم شرکت های خدماتی مختلفی برای از جمله آمازون و Walmart وجود دارد اما راه اندازی این سیستم با نام Robomart می خواهد در عمل تغییرات فراوانی را اعمال نماید. اخیرا این شرکت افشا نمود که در سیستم تحویل مواد غذایی تازه آنها از یک وسیله نقلیه کاملا اتوماتیک استفاده می کند که می تواند تولیدات تازه را در آستانۀ درب خانه شما بیاورد.

یکی از مشکلی که شرکت در تلاش است تا آن را حل کند آن است که توانایی انتخاب محصولات توسط خود مشتری است ، موضوعی که هنوز این اجازه به مشتری داده نشده استو در تحویل مواد غذایی به طور معمول وجود ندارد. به گفته روبومارت، "از آنجا که مصرف کنندگان به کسی اعتماد ندارند که محصول را برای آنها انتخاب کند. بنابراین ما در حال ساخت یک ناوگان فروشگاه های خود هستیم که بر اساس آن ها مشتریان بتوانند خودشان محصولاتشان را انتخاب نموده و مصرف کنند."

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که یک مشتری بخواهد مقداری مواد غذایی را خریداری کند، این است که آنها همانند درخواست یک تاکسی آنلاین و اینترنتی می توانند درخواست یک ماشین Robomart را بدهندو این ماشین می تواند تا آستانه در آمده و از آنجا مشتریان می توانند درب را باز نموده و محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنند.

همانطور که می دانید هنوز هم Robomart یک نمونه اولیه است، و مشخص نیست که در چه زمانی انتظار میرود که آن به طور جدی رونمایی شود. اما این شرکت در حال حاضر منتظر مجوز تست خودرو از DMV کالیفرنیا است و باید آن را تأیید کرد، آنها قصد دارند یک برنامه آزمایشی را در همین تابستان صورت دهند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 116
تعداد کل بازدیدها: 48582

نظرات کاربران

*