سه روش ساده برای لاغری سریع؛ لاغر شدن به روش صحیح

سه روش ساده برای لاغری سریع؛ لاغر شدن به روش صحیح

لاغر شدن برای بسیار از انسان ها که دارای اضافه وزن هستند بسیار مهم می باشد، برای همین به انجام کارهای مختلف و مصرف داروهای لاغزی گوناگون رو می آورند، اما غافل از اینکه با رعایت چند اصل ساده می توان به راحتی و بدون هزنیه لاغر شد.

انسان ها تلاش می کنند با ورزش کردن های سخت و یا با مصرف داروهای لاغری خود را لاغر کنند در حالی که می توان با رعایت اصول گفته شده در زیر سریع لاغر شد.

اگر شما می خواهید سریع لاغر شوید این سه اصل در مد نظر داشته باشید.

1- یکی از دلایل اصلی چاقی، استفاده زیاد را کربوهیدات می باشد، برای لاغری در طول یک هفته از مصرف غذاهایی که در ترکبیاتشات مقدار زیادی کربوهیدات دارند خود داری کنید، از جمله این محصولات عبارتند از:

- شکر و غذاهایی که در ترکیباتشان از شکر استفاده شده است.

- سیب زمینی؛

- برنج سفید؛

- نان و محصولاتی که از آرد درست شده اند.

- شربت و نوشیدنی های شیرین گازدار؛

- عسل؛

- میوه های شیرین؛

هر روز صبح دو قاشق غذا خوری سبوس گندم را با یک لیوان اب مخلوط کنید و آن را بخورید، سبوس گندم فعالیت روده ها را بهتر می کند، مواد مضر بر بدن را از بین می برد، و برای لاغری مفید است. علاوه بر این در طول روز تلاش کنید آب معمولی بیشتری بخورید.

2- خواب بیشتر

در زمان خواب هرمون رشد یا سوماتوتروپین افزایش می یابد. این هورمون در چربی سوزی مفیدی است. بیشتر زمان افزایش این هورمون ساعت 23 تا 24 شب می باشد، اگر در این تایم انسان بخوابد، شانس وی برای لاغزی افزایش می یابد.

3- پیاده روی با سرعت در هوای آزاد

هر روز، حداقل 40 دقیقه در هوای آزاد با سرعت پیاده روی کنید، این بسیار ساده است و هزینه ای ندارد، بدین وسیله می توانید لاغر شوید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 242
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)