سنگ نفرت چیست؟ آیا می دانید با این سنگ می توان بیماری واژن در زنان را درمان کرد؟

سنگ نفرت چیست؟ آیا می دانید با این سنگ می توان بیماری واژن در زنان را درمان کرد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/07

انسان برای درمان بیماری هی مختلف از وسیله ها و ابزارهای گوناگونی استفاده می کند، اگر چه مراجعه به پزشک و درمان بیماری ها در بین اکثر مردم جایگاه ویژه ای دارد، ولی برخی از مردم از ابزارها و سیله های مختلف برای درمان بیماری استفاده می کنند، که یکی از آنها سنگ درمانی می باشد، از جمله سنگ درمانی های معروف می توان به سنگ نفرت اشاره کرده که برای درمان بیماری واژن در زنان کاربرد دارد. این این مطلب شما را به خواص درمانی سنگ نفرت آشنا می کنیم.

استفاده از سنگ های طبیعی برای درمان بیماری لیتوتراپی (litoterapiya) عنوان می شود. لیتو تراپی از دوران بوعلی سینا به عنوان وسیله درمانی استفاده می شده است، و امروزه در کشورهای مختلف به ویژه اکثر کشورهای اروپایی به اهمیت درمانی لیتو تراپی توجه ویژه ای می شود.

سنگ نفرت چیست؟ آیا می دانید با این سنگ می توان بیماری واژن در زنان را درمان کرد؟

در این مطلب به بررسی اثرات درمانی سنگ نفرت یا نفریت (Nephrite) می پردازیم. سنگ نفرت هزاران سال است که، شناخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرند. مخازن اصلی این سنگ در چین و به ویژه در ایالت کاشغر و ختن جای گرفته است. سنگ نفرت بیش از همه در چین، میانمار، و نیوزلند استفاده می شود. در نیوزلند در طول قرن ها از این سنگ برای تهیه سلاح و یا زیورآلات استفاده می شده است. در حال حاضر، هم در طلاسازی و جواهرسازی، و نیز به عنوان وسیله درمانی و طبی از آن استفاده می شود. در گذشته سنگ نفرت، برای درمان بیماری کلیوی بیشتر استفاده می شده است. و بعدها برای درمان درد استخوان، زانو، پوکی استخوان، بیماری زنان، و بیماری های از این دست استفاده شده است. علاوه بر این خواص درمانی این سنگ در ماساژ دادن آشکار شده است. این سنگ به ویژه در کشورهای شرق دور با ارزش است و قیمت گرانی دارد. سنگ یا تخم نفرت، در چین برای درمان بیماری زنان استفاده می شود.

استفاده از سنگ نفرت برای عفونت واژن و التهابات آن، تقویت عضلات واژن، افزایش حساسیت واژن، افتادگی رحم، اختلال در قاعده گی و ... استفاده می شود. افتادگی رحم در بیشتر زنانی که فرزند به دنیا آورده اند به وجود می آید.

- طریقه استفاده از سنگ نفرت

این سنگ را داخل واژن می گذارند، و در زمانی که فرد حرکت می کند، سنگ تاثیرات خود را نشان می دهد، در این زمان ورزش، بازی تنیس، و انجام دادن کارهای منزل امکان پذیر می باشد. این سنگ را می توان به مدت 2 ساعت در واژن نگه داشت. اگر از این سنگ به صورت مستمر برای مدت 3 ماه استفاده شود، تاثیرات ان را می بینید، بهتر است درمان را در روز چهاردهم از شروع قاعدگی آغاز کرد و تا زمان شروع قاعدگی بعدی ادامه دارد.

لازم به ذکر است که، نمونه های جعلی و قلابی این سنگ هم وجود دارد، در صورت استفاده از نمونه های قلابی، رنگ سنگ از بین می رود، و موجب افزایش بیماری و عفونت می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276314

نظرات کاربران

*