سریال سیمپسونز به صورت اختصاصی برای دیزنی پخش خواهد شد

سریال سیمپسونز به صورت اختصاصی برای دیزنی پخش خواهد شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/01/11

دیزنی به تازگی جزئیات بیشتری در مورد سرویس آنلاین خود را که انتظار میرفته است، دیزنی + منتشر کرده است. در حال حاضر تایید شده است که سری انیمیشن های محبوب Simpson خواهد شد به طور انحصاری برای جریان از دیزنی + در دسترس است. تمام 30 فصل سریال برای جریان آنلاین در دسترس خواهد بود هنگامی که دیزنی + راه اندازی در تاریخ 12 نوامبر.

این اعلام در کنفرانس دیزنی + برای سرمایه گذاران جایی که شرکت در مورد برنامه های سرگرمی آینده خود در حال حاضر پس از به دست آوردن 21st Century Fox صحبت کرد. در حال حاضر ممکن است سیمپسونها را در Hulu پخش کنید، اما اکنون دیزنی کنترل اکثریت آن سرویس جریان دارد. دیزنی برنامه ای را برای سرمایه گذاری بیشتر به Hulu می کند بنابراین مشترکین نباید دلیلی برای نگرانی در این نقطه در زمان داشته باشند.

سیمپسونها قطعا یکی از بزرگترین اعلامیه های رسمی است که دیزنی در ارائهش در هفته جاری ساخته است. همچنین در حال ساخت دو سری جدید زنده مارول جدید که بر اساس شخصیت های Cinematic Universe است.

WandaVision در اطراف Scarlet Witch و Vision در حال چرخش است، در حالی که Falcon و Winter Soldier در مورد دوستی های پر سر و صدایی میان قهرمانان قرار دارند. همه بازیگران که این شخصیت ها را در فیلم های MCU بازی می کنند، نقش های خود را بازسازی می کنند. دیزنی + در تاریخ 12 نوامبر راه اندازی خواهد شد. این سرویس در قیمت 699 دلار در هر ماه یا 69.99 دلار در سال خواهد بود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 188
تعداد کل بازدیدها: 128631

نظرات کاربران

*