سرویس های جدید اسنپ: اسنپ پلاس، اسنپ اکو، اسنپ باکس و اسنپ وان

سرویس های جدید اسنپ: اسنپ پلاس، اسنپ اکو، اسنپ باکس و اسنپ وان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/23

در مقاله های چگونه کد تخفیف و هدیه اسنپ دریافت کنیم؟ و چگونه به سادگی راننده اسنپ شویم؟ درخصوص شرکت تاکسی آنلاین اسنپ و نحوه جذب و استخدام راننده توسط این شرکت توضیح داده شد. این سرویس های جدید اسنپ در نسخه جدید و 3.2 به بعد اپلیکیشن اسنپ قرار داده شده است و مسافران می توانند حسب نیاز و بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کنند. در این نوشته برخی از سرویس های جدیدی که این شرکت تاکسی آنلاین برای مسافران خود ارائه می کند، توضیح داده می شود:

اسنپ اکو

سرویس اسنپ اکو که در نسخه های جدید اسنپ قرار داده شده است را اسنپ اقتصادی‌ترین سرویس سفر با اسنپ تعریف می کند. این سرویس در واقع همان سرویس قدیمی و اولیه اسنپ است که در چارچوب سرویس های جدید با نام اسنپ اکو تعریف شده است. سفرهای مسافران اسنپ با این سرویس همانند سابق، سریع، مقرون به صرفه و با کیفیت خواهند بود.

اسنپ پلاس

با انتخاب سرویس اسنپ پلاس، مسافران می توانند از خودروهای ویژه و با کیفیت بالاتر اسنپ برای سفر خود بهره ببرند و این تفاوت مهم سرویس های اسنپ اکو و اسنپ پلاس است. شرکت اسنپ درخصوص قیمت این سرویس های توضیحی نداده است اما بطور قطع استفاده از خودروهای با کیفیت تر همراه با افزایش قیمت خواهد بود و در واقع همانطور که از نام این سرویس ها پیداست شما در سرویس اسنپ اکو یک سرویس معمول و اقتصادی(اکو) را تجربه خواهید کرد و در سرویس سفر اسنپ پلاس یک سرویس با کیفیت بالاتر و خودروهای لوکس و مدل بالا که قطعا قیمت سفر بالاتری نیز خواهد داشت را تجربه می کنید.

اسنپ باکس

با استفاده از سرویس اسنپ باکس مسافران این امکان را دارند که با استفاده از همان اپلیکیشن اسنپ، درخواست ارسال مرسوله را که توسط موتورسیکلت های اسنپ انجام می شود، بدهید. در این حالت نیز  با انتخاب سرویس اسنپ باکس، هزینه این درخواست سرویس در پایین صفحه اپلیکیشن اسنپ مشخص می شود.

اسنپ وان

سرویسی دیگری که تا زمان نگارش این مطلب هنوز فعال نشده است، سرویس اسنپ وان است که مخصوصا بانوان طراحی شده است. در این سرویس مسافران از راننده و همراه زن برخوردار می شوند تا تجربه بهتری و راحت تری از سفر خود با اسنپ داشته باشند.

سرویس های جدید اسنپ: اسنپ پلاس، اسنپ اکو، اسنپ باکس و اسنپ وان

نحوه استفاده از سرویس های جدید اسنپ اکو و اسنپ پلاس

برای استفاده از سرویس های جدید اسنپ در نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ مسافران می توانند بعد از مشخص کردن مبدا و مقصد و در بالای بخش هزینه، سرویس دلخواهشان را انتخاب کنند. بدین صورت که در بالای بخشی که هزینه سفر را نشان می دهد، می توانند با لمس دکمه‌های چپ و راست و یا کشیدن انگشت به طرفین سرویس دلخواهشان را از میان سرویس های فوق الذکر انتخاب کنند.

برای مثال با انتخاب سرویس اسنپ پلاس خودروهایی که قابلیت ارائه این سرویس را به مسافر دارند(یعنی خودروهای مدل بالا و با کیفیت) در نقشه نمایان شده، هزینه سفر متناسب با سرویس اسنپ پلاس تغییر کرده و مسافر در صورت تمایل می تواند درخواست سفر با اسنپ پلاس را بدهد. اگر هم که سرویس اسنپ اکو را انتخاب کند که هم کیفیت و هم هزینه سفر مانند سابق ارائه می شود. سرویس اسنپ وان هم که تنها از لحاظ راننده زن بودن تفاوت دارد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.5
مجموع آرا: 29

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 383
تعداد کل آرا: 4056
تعداد کل بازدیدها: 1622508

نظرات کاربران

*