سخنان جالب نباهت چهره بازیگر معروف ترکیه ای در مورد دستمزد بازیگران سریال های ترک

سخنان جالب نباهت چهره بازیگر معروف ترکیه ای در مورد دستمزد بازیگران سریال های ترک
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/01/06

سریال های ترکیه در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته است. بازیگران معروفی که در این سریال نقش ایفا کردن اند می توان به نباهت چهره اشاره کرد. وی در فیلم سمر در نقش مادر سمر فیروزه خانم ایفای نقش کرده بود. اکنون نباهت چهره در ماصاحبه با نشریات از وضعیت دریافتی دستمزد بازیگران و ستاره های ترک گفته است.

بناهت چهره بازیگر ترکیه ای در مورد کسب در آمد ستاره های سینمای و تلویزیون ترکیه صحبت کرده است.

نباهت چهره شغل بازیگری را 56 سال قبل شروع کرد، وی در مورد دستمزد خود برای هر قسمت از سریال های که بازی کرده 80 لیر ترک دریافت کرده است.

بناهت چهره در این بار می گوید:"سریال های که بازی در آنها را رد کردم، را دنبال نمی کنم، رتبه آنها خوب نیستند، و پخش خیلی از آنها متوقف شده است، اگر طرح و داستان جذاب نیست، برای چی فیلم ساخته می شود؟ دلیل طلب دست مزد بالا توسط بازیگران هم طبیعی است، سریال های ما در بیش از 80 کشور دنیا پخش می شوند، و مورد علاقه بسیاری از مردم دنیا است. بنابراین دست مزدهای ما آنقدره هم زیاد نیست، در هالیوود هم آیا شرایط این گونه است؟ بازیگران هالیوودی یک فیلم بازی می کنند و به اندازه تمام عمر خود پول دریافت می کنند. اما اینجا بازیگران چقدر دستمزد دریافت می کنند؟ ستاره های ما هم دست مزد خوب دریافت نمی کنند."

سخنان جالب نباهت چهره بازیگر معروف ترکیه ای در مورد دستمزد بازیگران سریال های ترک

نباهت چهره متولد ۱۵ مارس ۱۹۴۴ بازیگر سینما و تلویزیون از گرجی‌های ترکیه است. از بازی‌های معروف او می‌توان در سریال حریم سلطان در نقش عایشه حفصه سلطان، مادر سلطان سلیمان قانونی، و همچنین در سریال عشق ممنوع در نقش فیروزه مادر بیهتر (سمر) و مادر الیف (لطیفه) در سریال کارا پارا اشک (لطیفه) می‌توان نام برد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.7
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 87
تعداد کل آرا: 3233
تعداد کل بازدیدها: 686437

نظرات کاربران

*